Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Jimnastik Sırası, Barı, Merdiveni ve Beygi Çeşitleri

Fiziksel açıdan en zorlayıcı spor dallarından biri olan jimnastik yoğun bir antrenman süreci gerektirir. Kondisyonun üst seviyelerde tutulması için çalışmalara ara vermeden devam etmeniz oldukça önemlidir. Çalışmalar sırasında jimnastik sırası, barı, merdiven, beygir gibi aletlere ihtiyacınız olacaktır. Esnekliğinizi ve hızınızı artırmaya yardımcı olan bu aletleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Performans Güçlendiren Jimnastik Ekipmanları

Jimnastik ekipmanları sporcuların esneklik ve dayanıklılık kazanmasına yardımcı olur. Bu ekipmanlar hem antrenman sırasında hem de yarışlarda kullanılır. Jimnastik sırası denge çalışmaları için idealdir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen jimnastik sıraları hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaya uygundur. Yarışmalarda jimnastik sırası üzerinde çeşitli koreografiler sergilenir. Farklı yükseklik ve uzunlukta tasarlanan sıralardan seviyenize uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Jimnastik barı salınım ve uçuş hareketlerini sergilemek için kullanılır. Paralel bar kullanırken el ve göz koordinasyonunun, dengenin ve zamanlama becerisinin üst seviyelerde olması gerekir. Hareketleri sorunsuz biçimde tamamlayabilmeniz için motivasyonunuzun da yüksek olması gerekir.

Jimnastik Masası Beygiri Nasıl Kullanılır?

Jimnastik beygiri üst bölümünde yumuşak bir kaplama olan, uzunlamasına ve enlemesine kullanılabilen bir alettir. Beygir atlama ve sıçrama hareketleri için uygun bir alettir. Atlama beygiri ve kulplu beygir çeşitleri bulunur. Kulplu beygir erkek sporculara özeldir. Artistik jimnastiğin temel ekipmanları arasında sayılır.

Jimnastik merdiven beygir çeşitleri kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Ahşap ve deri malzemelerin kullanıldığı jimnastik ekipmanları en zorlu hareketleri bile kolayca yapmanıza yardımcı olur. Jimnastik merdiveni İsveç tırmanma duvarı adıyla da bilinir. Hız ve kondisyon çalışmaları için idealdir.

Kaliteli Jimnastik Aletleri ÇiçekSepeti’nde

Jimnastik tüm kas ve iskelet sistemini birlikte çalıştırır. Jimnastikte ekipman seçimi dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yaşınıza ve seviyenize uygun aletlerle performansınızı ve dayanıklılığınızı yükseltebilirsiniz. Sakatlanmalara karşı önlem alabilmek için kaliteli malzemelerden üretilen ekipmanları tercih etmeniz tavsiye edilir.

Masa, beygir, merdiven ve jimnastik barı fiyatları ürün özelliklerine göre değişir. Metal, deri ya da ahşap içeren ürünler arasında fiyat farklılıkları bulunur. Uzun ömürlü jimnastik aletlerini uygun fiyatlarla alabilmek için kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Jimnastik sıra, bar, merdiven ve beygir çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.