Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

John Frieda ÇiçekSepeti’nde!

Farklı saç türlerinin bakımı ve temizliği için özel olarak tasarlanan John Frieda ürünleri şampuan, saç kremi, bakım yağı ve maske çeşitlerinden oluşur. Yağlı, kuru, yıpranmış saçlar için geliştirilen ürünlerin yanı sıra boyalı saçlar için de farklı içeriklere sahiptir. John Frieda ürünlerini düzenli olarak kullanarak parlak ve güçlü saçlara ulaşabilirsiniz. John Frieda ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Farklı Saçlara Özel John Frieda Ürünleri

Her saç tipinin kendine has bir bakıma ihtiyacı vardır. John Frieda ürünleri bu ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanır. İnce telli saçlara hacim kazandıran, sarı renkli saçlardaki renk değişimlerini geciktiren, yıpranmış saçları onarmaya yardımcı olan John Frieda ürünlerinden saçınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Şampuan çeşitleri ile birlikte düzenli olarak bakım kremi, besleyici yağ ve saç maskesi çeşitlerini de kullanabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren saçlarınızın canlılığını ve nemini geri kazandığını görebilirsiniz.

John Frieda kullananlar saçlarının hızlı ve sağlıklı uzadığından söz ederler. Özel içeriklerle zenginleştirilen bu ürünler saçınıza ihtiyaç duyduğu bakımı pratik biçimde sağlar. John Frieda ürünleri arasında boyalı saç tiplerine özel farklı şampuan ve bakım kremleri yer alır. Renk eşitleyici ürünler sayesinde saç boyanızın daha uzun ömürlü olmasına katkı sunabilirsiniz.

John Frieda Saç Bakım Ürünleri Fiyatları

Saçlarınız için hangi ürünü kullanmanız gerektiğinden emin olamıyorsanız John Frieda yorum detaylarından yararlanabilirsiniz. Bu yorumlarda ürünleri daha önce denemiş olanların tecrübelerini bulabilirsiniz. John Frieda markalı saç şekillendirici sprey ve kremleri kullanarak göz alıcı saç modelleri oluşturabilirsiniz. Kuaföre gitmeye vakit bulamadığınız zamanlarda bu ürünlerin yardımıyla saçlarınızı kısa sürede şekillendirebilirsiniz.

John Frieda ürünlerinin fiyatları içeriğe göre farklılık gösterir. Şampuan, saç kremi, bakım yağı ve maskelerin fiyatları birbirinden farklı aralıklarda yer alır. John Frieda kampanya fırsatlarından yararlanarak kaliteli saç bakım ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Güçlü bir etki gösteren hoş kokulu saç bakım ürünleri sayesinde canlı ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Kaliteli bir içeriğe sahip olan saç bakım ürünlerini John Frieda indirim fırsatları ile ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.