Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Joma

Akdeniz sıcaklığı ve estetiğini spor giyime başarıyla taşıyan Joma, hazırladığı koleksiyonlarla birçok farklı sportif aktivitede, kaliteli ürünlerin keyfini çıkarmanıza katkıda bulunuyor. Renkler ve desenlerin ışığında hayat bulan Joma ayakkabı, kıyafet ve aksesuar serileri, performans kazanımı için aradığınız desteği gerçeğe dönüştürüyor. Başta futbol olmak üzere sporun pek çok alanında fark yaratan Joma ürünleri, estetik ve ikonik tasarımlarıyla akıllarda kalan koleksiyonları, ÇiçekSepeti farkıyla satışa sunuyor.

Dilediğiniz Sporu Gerçekleştirme Keyfi

Sporun farklı branşlarında gelişimi destekleyen Joma ürün serileri; ayakkabı, kıyafet ve ekipman tasarımlarını açık hava ve kapalı alanda kullanılabilecek şekilde dizayn ediyor. Profesyonel ve amatör kullanıma uygun nitelikler taşıyan yeni sezon Joma modelleri, gerçekleştirilen spor türünde aklınızda soru işaretleri bırakmayacak performans katkıları yaratıyor. Top hakimiyetini artıran, daha iyi şut performansı sunan futbol kramponları ile ekipmanlarınızı zahmetsizce taşımanızı sağlayan çok yönlü spor ve sırt çantaları, indirimli Joma ürünleri arasında sizleri bekliyor. Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarında çeşitlilik kazanan ürün serileri, ragbi oynarken sizi koruyan başlığı ya da yürüyüş yaparken üzerinize alacağınız konforlu spor ceketi sizlerle buluşturuyor.

Tarzınızı Görünür Kılan Yeni Sezon Tasarımları

Akdeniz sıcaklığını tasarımlarında kullanmaktan çekinmeyen Joma, hem profesyonel ekipmanlarda hem de günlük kullanılan serilerde desen ve renklerin gücünü sergilemekten çekinmiyor. Kontrast geçişlerin kullanıldığı formalar, fosforlu renkleriyle dikkatleri üzerine toplayan modeller, outlet Joma ürünleri arasındaki yerini alıyor. Aktivitelerde pozitif enerji desteği elde etmenin şık yolu Joma kampanya günlerinde çok sayıda ürüne eşsiz fiyatlarla sahip olma fırsatı yaratıyor. İster evde isterseniz spor alanlarında kullanabileceğiniz spor ürünleri, ayrıcalıklı Joma fiyatları ile satışa sunuluyor. Rahatlık ve konfordan ödün vermeyen, herkesin ulaşabileceği uygun fiyatlı Joma ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.