İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Joop! ÇiçekSepeti'nde!

1986 yılında Wolfgang Joop tarafından kurulan kozmetik ürünleri markası Joop!, kadınlar ve erkekler için geliştirdikleri özel kokuları ile dikkat çekiyor. Joop! markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bir klasik haline gelen kokularının yanı sıra; her mevsime uygun kokular sunan, gündüz ve gece kokularını özel olarak tasarlayan Joop! markası, farklı alt ve üst notalara sahip kokular ile herkesin başını döndürüyor. Gün içinde kokunuzla akıllarda kalmak istiyorsanız, Joop! marka parfümleri tercih edebilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Joop! ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kalıcı Kokuya Sahip Joop! Ürünleri

Kadın kokularında oryantalist bir etki bırakmak isteyen Joop! markası; parfümlerinde amber, misk, bergamot aromalarını sıklıkla kullanıyor. Erkekler için geliştirdikleri parfümlerde ise sandal ağacı, tarçın aroması ve şeker kokularını kullanıyor. Kışkırtıcı notalara sahip olan Joop! marka parfümler, günlük hayatta ve özel günlerde kalıcı bir etki bırakmanıza yardımcı oluyor. İndirimli Joop! ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Joop! marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Joop! ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Dinamik, enerjik ve kışkırtıcı kokular geliştiren Joop! marka parfümler ile her zaman kullanabileceğiniz klasik bir kokuya sahip olabilirsiniz. Siz de Joop! ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Joop! ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.