Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Jordan Basketbol Topu Çeşitleri Çiçeksepeti'nde!

Nike markasının çatısı altında kurulan Jordan markası, efsanevi basketbol oyuncusu Michael Jordan’dan esinlenilerek kurulmuş bir markadır. İlk başta sadece ayakkabı üreten marka, zamanla çeşitli aksesuarlar ve herkesin beğenisini kazanan basketbol topları da üretmeye başlamıştır. Jordan basketbol topu çeşitleri, şimdi Çiçeksepeti’nde!

Basketbol sporu, gerek amatör oyuncuların gerekse profesyonel oyuncuların büyük bir coşkuyla oynadıkları bir spor dalıdır. Bu spor dalını en iyi şekilde gerçekleştirmek için, basketbol topunun da kaliteli olması gerekir. Dünyaca ünlü Nike markasının alt markası olan Jordan, ürettiği kaliteli basketbol topları ile size benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Siz de uygun fiyatlı Jordan basketbol topu ürünlerine sahip olmak için Çiçeksepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Performansa Sahip Jordan Basketbol Topu Ürünleri

Jordan marka basketbol topları, FIBA tarafından belirlenen standartlara göre üretiliyor. 3 numara, 5 numara, 6 numara ve 7 numara basketbol topları, kullanıcıların yaşlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Standart kabul edilen 7 numara Jordan basketbol topu, 13 yaşından büyük olan herkesin oynayabileceği boyutlarda ve kalitededir. İndirimli Jordan basketbol topu ürünleri, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Jordan marka basketbol topu ürünlerini avantajlı fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Jordan basketbol topu ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Basketbol sporuyla amatör ya da profesyonel olarak ilgileniyor olabilirsiniz. Daha keyifli ve doğru bir oyun deneyimi için Jordan marka basketbol topu seçeneklerinden sizin için en uygun olanını sepetinize ekleyebilirsiniz. Siz de Jordan basketbol topu ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çiçeksepeti'ni tercih edebilir, Jordan basketbol topu ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.