İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Gamepad ve Joystick

Dijital oyun deneyimini gelişmiş özellikleri ile üst seviyeye taşıyan joystick ve gamepad modelleri, gerek işlevsel özellikleri gerekse ergonomik tasarımları sebebiyle birçok oyuncunun favorileri arasında. Oyunları daha kontrollü ve etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan bu ürünler yalnızca bilgisayara değil, farklı oyun konsolu çeşitlerine uygun olarak da üretilir. USB ve Bluetooth ile çalışan birçok farklı çeşidi bulunan gamepad modelleri; markaları, özellikleri ve tasarımlarına göre çeşitlilik gösterir. Hem tek olarak hem de set halinde satışa sunulan gamepad ve joystick modelleri ile oyunları kontrollü bir şekilde yöneterek, yüksek bir performans sergilemeniz mümkün. Siz de bilgisayarınız veya oyun konsolunuz için en uygun gamepad ve joystick modellerini ÇiçekSepeti’nden kolayca sipariş edebilir, keyifli bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Fonksiyonel Joystick Modelleri

Oldukça kullanışlı konsol aksesuarlarından biri olan joystick modelleri, kullanıcılarına konforlu ve tatmin edici bir oyun deneyimi sunar. Teknik özelliklerine göre çeşitlilik gösteren joystick modelleri arasında kablosuz, kablolu ve şarjlı modeller yer alır. Gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün çeşitliliği artan joystick modelleri arasından size en uygun ürünü bulmak ise oldukça kolay. Ürünü kullanacağınız alan küçük ise kablolu joystick modelleri rahatlıkla ihtiyacınızı karşılayabilir. Eğer daha geniş bir hareket alanına sahip olmak isterseniz Bluetooth özellikli kablosuz joystickler sizin için ideal. Uzun bir kullanım ömrüne sahip pilli modeller ise hem harcanan enerji açısından hem de ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlar. Set olarak da satın alabileceğiniz joystick modelleri farklı tasarımları ile her kullanıcının zevkine hitap eder. Ebat, renk ve ağırlıkları farklılık gösteren bu ürünler arasından size en uygun olanı ÇiçekSepeti’nden satın alabilir, oyun deneyiminizi konforlu bir hale getirerek performansınızı arttırabilirsiniz.

Ergonomik Gamepad Modelleri

Tıpkı joystick gibi kablolu ve kablosuz çeşitleri bulunan gamepad modelleri, sundukları kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarım ile oyun deneyiminizi keyifli kılar. Hafif ve basit tasarımları sayesinde rahat ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenize yardımcı olan bu ürünler aynı zamanda fiyat olarak da her bütçeden kullanıcıya hitap eder. Kullanırken elinize tam oturan ve oyunu rahatça yönetebilmeniz için tasarlanan gamepad modelleri, tuş dizilimi ve tuş sertliği gibi konularda da farklılık gösterir. Bu sebeple satın alacağınız gamepad modelindeki tuş diziliminin, oynadığınız oyunlar için uygun olmasına dikkat etmenizde fayda var. Farklı oyunların gerektirdiği tüm özelliklere sahip olan ucuz joystick, gamepad modellerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

Konsol Aksesuarları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Joystick ve gamepad gibi oyunlarda hakimiyeti sağlamaya yarayan konsol aksesuarlarını satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var. Birçok konsol aksesuarı rahat bir kullanım için tasarlanmış olsa da, sizin için kavramayı kolaylaştırarak kontrol sağlamanıza yardımcı olan bir ürün seçmeniz oldukça önemli. Buna ek olarak alışkın olduğunuz ya da sıklıkla oynadığınız oyunlar için uygun bir tuş dizilimine sahip olan ürünler seçmeniz, deneyiminizi daha konforlu hale getirir.

Konsol aksesuarları satın alırken belirleyici olan bir diğer unsur ise ürünün tasarımında kullanılan malzemeler ve ürünün boyutu. Uzun süreli kullanımda parmaklarınızı acıtmayacak sertlikte bir ürün tercih etmek hem konfor hem de oyundaki performansınız açısından son derece faydalı. Sizin için en uygun boyuttaki ürünü sipariş etmek de konforlu bir deneyim yaşamanıza olanak sağlar. Size en uygun ürünü bulmak için farklı boyut ve özelliklerdeki joystick ve gamepad modellerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, özel fırsatlardan yararlanarak dilediğinizi kolayca sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.