İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Jungle ÇiçekSepeti

Doğanın kusursuzluğunu ürünlerine yansıtan Jungle markası, evcil hayvan besinleriyle ÇiçekSepeti’nde. Avrupa’nın en kaliteli ham maddelerini en doğru formülasyonla ürünlerine yansıtan Jungle ile evcil dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan Jungle ürünleri ile kuş ve kemirgen yemleri arasından, evcil hayvanlarınız için en uygun besine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Evcil hayvan maması ve yem ürün seçenekleriyle Jungle fiyatları ürün özelliklerine göre farklılık gösterir.

Besin Değeri Yüksek Jungle Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Doğanın mükemmelliğinden ilham alan ürünleriyle Jungle evcil hayvan besinleri, her cins evcil dostunuz için besin değeri yüksek ve kaliteli seçenekler sunar. Yetişkin ya da yavru köpeğiniz için kuzulu, tavuklu, biftekli ve sebzeli kuru ve yaş mama seçeneklerinin yanı sıra, yavru, yetişkin ya da kısırlaştırılmış kedileriniz için de kuzulu, somonlu, tavuklu gibi birçok kuru ve yaş mama seçeneğine ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Jungle markası, ürün yelpazesi içinde kedi kumuna ve kedi çimine de yer verir.

Uygun Fiyatlı Jungle Ürünleriyle Evcil Dostunuz Daha Mutlu

Evlerinde papağan, kanarya ve muhabbet kuşu besleyenlere yönelik yem seçenekleri de sunan uygun fiyatlı Jungle ürünlerine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz. Kuşlarınızın daha sağlıklı ve parlak tüylere sahip olmasına katkı sunan Jungle yemleri, evcil dostlarınızın ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini içerir. İndirimli Jungle ürünleri arasında tavşanlarınız ve hamsterlarınız için yem ve vitaminler de yer alır.

Sevimli Dostunuz Afiyetle Mamasını Yesin

Evcil dostunuzun beslenme ihtiyacını en sağlıklı, kaliteli ve güvenli şekilde karşılayabileceğiniz uygun fiyatlı Jungle ürünleri, onların hayat kalitesini artırmalarına yardımcı olur. Taze üretim ve doğru ambalaj seçimleriyle mama ve yemlerinin besin değerlerini koruyan Jungle ürünleriyle evcil hayvanınız afiyetle mamasını yerken, siz de onu izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına ve ağız tadına uygun Jungle ürünleri için siz de ÇiçekSepeti’nin avantajlı ve ayrıcalıklı dünyasını ziyaret edebilir, sizin için en uygun ürünü hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.