Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kablo Bağları

Evinizde veya ofisinizde kabloların düzensiz bir şekilde ortada olmasından rahatsızlık duyuyorsanız kablo bağı ürünleri etkileyici bir şekilde tüm sorunları çözüyor. Doğru bağları sipariş ederek dekoratif bir kullanım yaratmakla kalmaz aynı zamanda kabloların yerli yerinde olmasına da katkı sağlamış olursunuz. Yaşam alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli tesisat düzeneği ürünlerini tel ve kabloları izlemek, karışıklığa son vermek için kullanabilirsiniz. Kablo kanallarını numaralandıran yöntemler ve sabitleyici düzenekler en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Siz de ihtiyaç duyduğunuz uygun kablo bağı ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz.

Kablo Düzenleyici Kablo Bağı Modelleri

Elektrik tesisatı yapılırken düzen kurmanıza destek sağlayan kablo bağı çeşitleri için Çiçeksepeti’nde yer alan seçenekleri keşfedebilirsiniz. Her durumda kullanabileceğiniz kabloları hizaya sokacak ve karışıklığa son verecek olan birbirinden farklı ürünler sizleri bekliyor. Kablo bağı seçenekleri içerisinde kabloları kelepçe ile birbirine sıkıştırabileceğiniz modellerden daha dekoratif özellikli klipslere kadar çeşitli ürünler yer alıyor. Odanızdaki veya ofisinizdeki kalblo karmaşasına son veren renkli cırt cırt ürünleri de şık görüntüsü ile kablo düzenine yardım ediyor. Renkli kablo toparlayıcıları kullanarak daha derli toplu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kolayca sökülüp takılabilen cırt cırtları dilediğinizde başka bir alanda da değerlendirebilirsiniz.

Plastik kelepçe olarak da tabir edilen kablo bağı modelleri, farklı ebat seçenekleri ile türlü kabloları birbirinden ayırıyor. Kablo klipsi siyah veya beyaz renkte olabileceği gibi renkli de olabiliyor. Özellikle atölye ve ofislerde hangi kablonun nereden geçtiği bilinmeyen durumlarda kabloları birbiri ile eşlemek veya ayrıştırmak için faydalı bir yöntem olarak kullanılıyor. İster tadilat işlerinde ister hobi uygulamalarınızda çoklu olarak satışa sunulan kablo klipslerini kullanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Kablo Bağı Ürünleri

Duvarlardan ilerlemek durumunda kalan ve sabitlenmesi gereken kablolar için birbirinden farklı kablo sabitleyicilerine Çiçeksepeti’nde rastlamak mümkün. Yaprak, çiçek veya kuş gibi motiflerle tasarlanan kablo sabitleyici ürünlerini çivi yardımı ile duvara sabitleyerek estetik bir görünüm yaratabilirsiniz. Ev, ofis veya atölye dekorasyonlarına uyum sağlayabilecek değişik ürün seçenekleri estetik görüntüleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Duvar içinden geçen kabloların zarar görmesi durumunda duvara zarar vermeden sorunlu bölgeyi tespit etmek amacıyla geliştirilen ürünler, kırık nokta bulma veya tone gönderme gibi özellikleriyle sizlere fayda sağlamayı hedefliyor. Kablo bağı çeşitleri arasında ambalajların kompakt bir şekilde açılıp kapanmasına imkan tanıyan 4 renkli shring makaron seçenekleri de yer alıyor. Her işlemi farklı bir renk ile yapabileceğiniz bağ ürünleri farklı ebatlarda ölçüleri ile kablo yalıtımına katkı sağlıyor.

Kabloları farklı bir şekilde düzenlemeniz gerekirse yapışkanlı ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Kablo tutturmak amacıyla kullanılan kroşeler duvara yapışmayı kolaylaştıran yapışkan bantları ile düzen ürünleri arasında yer alıyor. Kablo ucu terminali, kablo etiketi, kablo spirali, kablo pabucu ve hatta çeşitli uzunluklarda satılan kablo ürünleri ile elektrik tesisatı işlemlerinizi daha güzel bir şekilde çözebilirsiniz.

İşlevsel Kablo Bağı Ürünleri ve Fiyatları

Masa üstlerinde özellikle de ofislerde dekoratif sabitleyicileri ve kroşeleri kullanabilirsiniz. Atölye gibi iş amaçlı kullanımlarda sade renk ve desenlerde kablo düzeni sağlamak için yeterli olur. Her rakamdan aynı sayılarda içerisinde yer verilen kablo numaratörleri çeşitli kablo boylarına özel olarak hazırlanıyor. Dağıtım panolarındaki aygıtlara veya kablolara etiket yapıştırmak sonraki problem ve olası sorunlarda işleri kolaylaştırmanızı sağlıyor.

Son derece işlevsel olan kroşeler No:1, No.2, No.3 olarak numaralandırılarak pek çok ebat seçeneği ile çoklu paketler halinde satışa sunuluyor. Genel tesisat işlerinde kullanmak üzere düzene destek olabilecek çok çeşitli işlevsel ürünleri tercih edebilirsiniz. Siz de yaşam alanınızı en iyi şekilde düzenleyebileceğiniz ucuz kablo bağı ve diğer tüm tesisat ürünleri Çiçeksepeti sayesinde kolayca sipariş verebilirsiniz.