Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kablosuz Şarj Aleti

İndüksiyon yöntemi sayesinde kablo kullanmadan akıllı telefonlarınızı şarj edebilirsiniz. Kablosuz şarj aleti manyetik bir alan oluşturan istasyonuyla telefonlarınızın bataryasını hızlıca doldurur. Ünlü teknoloji markaları tarafından akıllı telefon modellerine uygun olarak üretilen bu ürünler kablo kirliliğini ortadan kaldırır. Tasarımlarıyla göz dolduran pratik kablosuz şarj aletlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Aleti Kullanımı

Kablosuz şarj aleti aparatı üzerine cep telefonunuzu koyarak şarj işlemini başlatabilirsiniz. Ek bir bağlantıya ihtiyaç duymadan telefonunuzu hızlıca şarj edebilirsiniz. Şık tasarım özellikleri sayesinde dekoratif bir aksesuara benzeyen kablosuz şarj aletlerinin USB ve bluetooth gibi farklı seçenekleri vardır. USB kablosuz şarj aleti özel alıcı girişi sayesinde güç kaynağına bağlanabiliyor. Qi sertifikalı tüm cihazlarla uyum içinde olan kablosuz şarj aparatı type c araçlar seyahat halindeyken de kullanılır. Bluetooth kablosuz şarj aleti kullanırken telefonunuzun üzerinde metal içeren kılıflar ve kredi kartı gibi kişisel eşyalar bulunmamasına dikkat edebilirsiniz.

Qi Sertifikalı Kablosuz Şarj Aparatları

Qi sertifikası kablosuz enerji iletim standardıdır. Qi sertifikasına sahip olan kablosuz şarj aletleri 0 ile 30 watt aralığında çalışıyor. Kablosuz şarj cihazı 15w İOS ve Android tabanlı telefonlar için yeterli enerji üretebiliyor. Qi sertifikalı bir şarj aparatı almadan önde telefonunuzun da bu sertifikaya sahip olup olmadığından emin olmanız gerekir. Hızlı şarj özelliği bulunan kablosuz şarj aleti 20w çeşitlerini kullanarak zaman tasarrufu elde edebilirsiniz. Telefonunuzu stand üzerine belirtilen biçimde yerleştirerek şarj işlemini başlatabilirsiniz. Dikey kullanılabilen kablosuz şarj aleti 30w modellerini de bulabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Aleti Fiyatları

Kablosuz şarj aleti fiyatı marka, model ve watt gücüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünün sorunsuz çalışması için telefonunuzla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bazı modellerde tek stand üzerinde hem telefon hem de akıllı saatler için ayrı şarj alanları bulunur. Özel tasarlanan kablosuz cihazlarla aynı anda telefon ve akıllı saatlerinizi şarj edebilirsiniz.

Kablosuz şarj aleti tavsiye ve yorum detaylarını inceleyerek farklı markaların ürünleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İndirimli kablosuz şarj aleti fiyatlarından faydalanarak ünlü markaların ürünlerine sahip olabilirsiniz. Şık tasarımlı ve kullanışlı kablosuz şarj aleti modellerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.