İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Kadıköy Çiçek Siparişi

Kadiköy ve çevresinde bulunan sevdiklerinizi özel çiçek aranjmanları ile mutlu etmek ister misiniz? Kadiköy Çiçek Siparişi vererek sevdiklerinizin yüzünde unutulmaz gülücükler oluşturacak, günlerini mutlu kılacaksınız. Anadolu yakası ve Avrupa Yakası çiçek siparişi için de ürünlerimize göz atmayı unutmayın!

Özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden biri de çiçektir. Çünkü çiçekler tüm duygularınıza tercüman olur ve sevdiklerinizle aranızda duygusal bir bağ kurmanıza olanak verir. Çiçekler ayrıca birçok farklı aranjman ve renk seçeneği sayesinde size oldukça kolaylık sağlar. Seçiminizi yaparken size oldukça avantaj sağlayacak çiçekleri kolayca sipariş vermek istediğinizde ise, Çiçek Sepeti size bir tık kadar yakındır. Farklı aranjman seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Kadıköy’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle bir araya getirir ve her kategoride yüzlerce çeşit çiçeğe en hızlı şekilde ulaşmanıza olanak sağlar.

İstanbul-Kadıköy Çiçekçileri

Bostancı Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Göztepe Mahallesi ya da Caddebostan Mahallesi farketmez… Eğer Kadıköy’de ikamet ediyorsanız, Kadıköy çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde size bir tık ile ulaşabileceğiniz kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Kadıköy’e çiçek göndermek istediğinizde, akıllı telefonunuza Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek ya da web sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik olmadan…

Kadıköy Çiçek Sepeti

MÖ 675 yılına kadar dayanan köklü bir tarihi bulunan Kadıköy, Fenikeliler’den Bizanslılar’a, Osmanlı’dan günümüz Türkiye’sine kadar tarihsel süreçte birçok medeniyet için önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Geçmişte Halkedon adıyla anılan Kadıköy, Fatih Sultan Mehmet döneminde ilk İstanbul kadısı Celalzade Hızır Bey’e verilmiştir. Kadıköy ismi buradan gelmektedir.

Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinde üst düzey kişilerin yerleşim yeri olan Kadıköy, 19. yüzyılda birçok milletten kişinin buraya yerleşmesi ile kültür ve sanat açısından önemli bir yer haline gelmiştir. Şu anda da sanatsal, kültürel, mimari, tarih, eğlence gibi birçok konuda gelişmiş İstanbul semtlerinden biridir.

Haydarpaşa Garı, Osman Ağa Camii, Ayia Efimia Rum Ortodoks Kilisesi, Moda, Baylan Pastanesi Kadıköy’de gezilecek en önemli yerler arasındadır.

Her bir köşesinde sanatsal ya da kültürel bir güzelliğe rastlayacağınız Kadıköy ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Kadıköy ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Kadıköy’de yaşayan sevdikleriniz için çiçek siparişi vermek işte bu kadar basit. Siz de zamandan tasarruf etmek, indirim ve avantajlardan yararlanmak için hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinize binlerce aranjman arasından en güzel buketi seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.