Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kadın Abiye Çanta

Kombinlere hava katmak ve şıklığı artırmak için abiye çantalar, en trend ürünlerdendir. Farklı renk, tarz ve modellerdeki çantalar ile hem klasik hem spor tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Her mevsimde kullanabileceğiniz, gündüzden geceye geçiş yapabileceğiniz, her ortamda şıklığınızı konuşturabileceğiniz çantaları online olarak inceleyebilirsiniz!

Gece Şıklığı için Abiye Çanta Modelleri

Abiye çantalar özellikle nişan, düğün ya da özel günlerde kadınların sık sık kullandığı ürünlerden biri. Makyaj malzemelerini, aynaları, kişisel hijyen ürünlerini yanınızda taşımak için birbirinden şık ve uyumlu abiye çantaları keşfedip tarzınızı yenileyebilirsiniz.

Kadın abiye çantalar genelde dikdörtgen, kare ya da yuvarlak şekillerde olup boyut olarak biraz küçüktür. Kol çantasından küçük, cüzdandan büyük olan bu çantalar, kısa ipli olabileceği gibi elde de tutulabilir. Hem şık hem pratik olan abiye çantalar, eşyalarınızı kolayca taşımanızı sağlarken şıklığınızdan da ödün vermemenize yardımcı olur.

  • Abiye çanta seçiminde genel olarak klasik renkleri tercih ederek çantayı uzun süre kullanabilirsiniz. Siyah, kırmızı, bej gibi genel renklerde çantaları tercih ederseniz hemen her giysiniz ile çantanızı kombinleyebilirsiniz.
  • Ayakkabı çanta uyumu yakalamanız, şıklık için önemlidir. Çantanızı seçerken ayakkabınızın rengiyle uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Aynı renk çanta ve ayakkabılar bütünlük oluşturacağı için tarzınıza olumlu etki yapar.
  • Sade ve tek renk giyinmeyi seviyorsanız çarpıcı renklerde abiye çantalar tercih edebilirsiniz. Mesela siyah bir elbise, siyah bir ayakkabı giydiyseniz turuncu bir çanta seçerek vurucu bir etki elde edebilirsiniz.
  • Abiye portföy çantalar sayesinde daha fazla eşyayı yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Spor tarzdaki portföy çantaları seçerseniz günlük kombinlerinizde de bu çantaları kullanabilirsiniz. Hem şık hem spor görünmek için bu tarz çantalar size yardımcı olacaktır.
  • Gold abiye çanta modelleri ve gümüş abiye çanta modelleri kombinlerinizi etkili şekilde tamamlayabileceğiniz ürünlerdendir.
  • Özel günlerde ya da çok fazla eşyayı yanınızda taşımanız gerekmediğinde portföy çanta modelleri ile gününüzü geçirebilirsiniz.
  • Abiye çantaların modelleri de birbirinden farklıdır. Fermuarlı, tokalı, zarf şeklinde, mıknatıslı ya da tokalı modeller arasından kendi tarzınıza en uygun olan çantayı seçebilirsiniz.
  • Özel günlerde, konserlerde, küçük bir çantayla koca bir gün geçirmeniz gerektiğinde hayat kurtarıcı olan portföy çantaları arasından sık sık kullanabileceğiniz modeli seçebilirsiniz.
  • Son dönemlerde en sık tercih edilen abiye çantalardan biri de clutch çanta modelleridir. Özellikle gece şıklığının vazgeçilmezlerinden biri olan clutch çantalar ile dolabınızı zenginleştirebilirsiniz. Gümüş, gold, pullu, sert, yumuşak… Pek çok farklı tarzdaki clutch abiye çanta arasından kendiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Abiye çanta modellerini hem kendiniz hem sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Özel günlerde kadınlara hediye edebileceğiniz ürünlerin başında çantalar vardır. El çantası, portföy çanta, kısa askılı çanta gibi farklı abiye çantalar arasından sevdikleriniz için bir hediye beğenebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Abiye Çantalar

Yaz kış demeden kullanabileceğiniz abiye çantaların farklı renk ve desenlerdeki tasarımlarını ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde keşfedebilirsiniz. Deri çantalar, clutch çantalar, portföy çantalar, askılı abiye çantalar… Her tarza ve bütçeye uygun bir çanta modeli vardır. Bu tarz çantaların fiyatları da değişkenlik gösterir. Bu değişkenlikte ürünün yapımında kullanılan malzeme, ürünün büyüklüğü, markası, fermuarlı ya da düğmeli oluşu, rengi, deseni, el işçiliği gibi kriterler etkilidir. Dolayısıyla geniş ürün yelpazesindeki ürünlerin fiyatları da oldukça farklıdır. Özel günlerin vazgeçilmezi olan abiye çanta modelleri arasından, uzun süre kullanabileceğiniz klasik tasarımları seçerek dolabınıza ekleyebilirsiniz. Böylece hem gece hem gündüz kombinlerinin vazgeçilmez tamamlayıcısını uzun yıllar kullanabilirsiniz!