İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadın Basketbol Ayakkabıları

Basketbol ayakkabıları özel tasarımları itibarıyla kişinin oyun performansını maksimum seviyeye çıkarmasına yardım eder. Bu ayakkabılar basketbol oyunlarında atlama ve zıplama gerektiren hareketlere kolaylıkla uyum sağlar. Nike, Adidas, Jump gibi dünya çapında popüler olan markalar ürün kategorilerinde basketbol ayakkabı çeşitlerine büyük bir yer verir. Çeşitli markaların kadınlar tarafından giyilmesi amacıyla ürettikleri son derece modern ve rahat basketbol ayakkabıları bulunur. Ancak bu ayakkabılar sadece basketbol oynayan kadınlara hitap etmez. Şık detaylara ve ergonomik taban sistemine sahip ürünleri isteyen her kadın dilediği gibi giyebilir. Birçok kadın basket ayakkabısı modeli günlük kıyafet kombinleri ile uyum sağlayabilir. Siz de ÇiçekSepeti üzerinden kadın basketbol ayakkabısı çeşitlerine ve fiyatlarına dair tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Kadın Basketbol Ayakkabıları

Basketbol ayakkabıları ani ve hızlı hareketlere çok kolay bir şekilde uyum sağlar. Ayakkabıların bu özelliği ise taban sisteminde kullanılan teknolojiler ve malzemelerden kaynaklanır. Kadın basketbol ayakkabılarının tabanları sert olsa da üst kısımları özellikle esnek olacak şekilde tasarlanır. Çünkü bu sayede oyuncuya hareket özgürlüğü tanınmış olur. Üst kısımlar esnek olduğu için ayakkabılar rahatlıkla eğilip bükülür ve kolay şekil alır. Bu durum ürünlerin dayanıklılık özelliğini de arttırır. Kadın basketbol ayakkabılarında bağcıkların dışında fermuarlı ya da cırt cırtlı kapatma sistemleri bulunur. Kadın beyaz basketbol ayakkabısı gibi uzun süreler giyebileceğiniz birçok kaliteli ürünü ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Kadın Basketbol Ayakkabıları Uygun Fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde

Birçok kadın herhangi bir ürünü almadan önce fiyat araştırması yapmak ister. Siz de basketbol ayakkabısı ucuz kadın modellerini nereden bulabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bu sorunun cevabını arayan herkes ÇiçekSepeti’ne bakabilir. ÇiçekSepeti’nde Nike, Adidas, Lotto, Lig Spor ve Jump gibi markaların kaliteli kadın basketbol ayakkabıları bulunur. Bu markalara ait modeller çeşitli indirimler ve kampanyalar dahilinde çok uygun fiyatlara düşebilir. Hatta hiçbir yerde bulamadığınız bir basketbol ayakkabısı modelini indirimli olarak satın almayı başarabilirsiniz. Yapacağınız alışverişler neticesinde dünyaca ünlü markaların çok popüler modellerine sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti’ni tercih ederek kadın basketbol ayakkabısı alışverişlerinde uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.