İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadın Bez Çantalar

Kadınlar için bez çanta, çok yönlülüğü sayesinde alışverişinize, seyahatlerinize hatta günlük antrenmanlarınıza bile eşlik edebilir. Eşyalarınızı pratik ve hızlı şekilde yerleştirmenizi sağlayan tasarımı ile size zaman kazandırır. Geniş iç yüzeyi ile birçok eşyanızı güvenli şekilde taşımanıza yardımcı olur. Güvenli ve konforlu kullanımın yanı sıra şık görünümden de ödün vermez. Ürünlerin her birini renkli ve desenli tasarımları sayesinde her türlü kombininizde kullanabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize özel günler için bu ürünlerden birini seçebilirsiniz. Hediye seçenekleri için kişiye özel olarak tasarlanabilen, fotoğraflı modellere göz atabilirsiniz. ÇiçekSepeti, kişiye özel hazırlanabilir modeller de dahil olmak üzere birbirinden kaliteli ve ucuz bayan bez çanta seçeneklerini sizler için bir araya getirir.

Kadın Bez Çantaların Özellikleri

Kadın bez çantalar, çok sayıda eşyanızı taşımak için uygun büyüklükler sunar. Üstte geniş bir yükleme noktası, her iki tarafında da sapı yer alır. Minimal tasarımları, bez çantayı her yerde kullanıma uygun hale getirir. Genellikle dayanıklı pamuk, kanvas ve keten kumaşlarla üretilen ürünler, yoğun geçen günlerde sizlere kolaylık sağlar. Bu ürünleri alışverişlerinizde satın aldığınız eşyaları yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Ürünlerin hemen hemen hepsi standart boyutlardaki bir plastik poşetten çok daha fazlasını taşıyabilir. Plastik poşetlere nazaran tek kullanımlık olmadığı için avantaj sunar. Ayrıca çevre dostu özelliği sayesinde doğaya zarar vermez. Poşet kullanımını, dolayısıyla plastik kirliliğini azaltır. Bez çanta fiyatları da son derece ekonomik olduğu için alternatif çantalar yerine bu ürünleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Birçok alternatifinden daha uzun ömürlü olduğu için kolay kolay yıpranmaz. Ancak yıpranma ve yırtılma gibi durumlarda kolaylıkla onarabilirsiniz. Bunların yanı sıra çantanızı kirlendiği zaman defalarca yıkayabilir ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Desenli ve renkli ürünlerin hemen hemen hepsi kalıcı boyalarla yapıldığı için renklerinde solma yaşanmaz. Tercihiniz el işçiliği ile tasarlanmış ürünlerden yana olsa bile yıkama talimatlarını kontrol ederek ürününüzü yıllarca kullanabilirsiniz.

Bez Çanta Kullanmanın Avantajları

Kadınlar için hazırlanmış bez çantalar hızlıca doldurulması ve kolay taşınması sebebiyle kullananlara avantaj sağlar. Doğa dostu bir ürün olmasının yanında kadın bez çanta modelleri birçok avantajı beraberinde getirir. Deri ve alternatif kumaş çantalar gibi bakım gerektirmez. Bu sayede çantanızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bunlarla birlikte aşağıdaki avantajları sayesinde bez çanta kullanmayı tercih edebilirsiniz.

  • Bez çantalar kolay kirlenmez. Herhangi bir alışverişin ardından ters çevrilerek birkaç kez silkelenmesi, ürünün temiz kalması için yeterli olur.
  • Suya karşı hassas olmasına rağmen ıslandığı zaman birkaç saat sonra hemen kurur.
  • Geniş kapasitesi sayesinde piknik ve mangal gibi aktivitelerinizde bütün ihtiyacınız olan ürünleri içine doldurabilirsiniz.
  • Kolay taşınabilir özellikte olduğu için günlük işlerinizde ikincil bir çanta olarak yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Ürünü katlayarak çantanızın içine yerleştirebilir ve ekstra taşıma alanına ihtiyaç duyduğunuzda çıkararak kolayca kullanabilirsiniz.
  • Son derece ekonomik fiyatlara sahip olan ürün modellerinden birkaç tane alabilir ve değişik giysileriniz için farklı renk kombinleri oluşturabilirsiniz.

Çanta modellerinin her birisi bezden üretilmiş olmasına rağmen formunu kaybetmez. Bu sebeple de ütülenmesi gerekmez. Ancak çok fazla kırışıklık ve yıpranma hissettiğiniz zaman bez çantanızı rahatlıkla ütüleyerek kullanabilirsiniz.

Birbirinden Şık Bayan Bez Çanta Modelleri

Kadın bez çanta modelleri, farklı renk ve desenleri ile günlük şıklığınıza hoş bir dokunuş katar. 3D baskı sistemiyle tasarlanan modellerin Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi özel günlere uygun resimlerle süslenmiş modelleri mevcuttur. Bu modellerden birisini özel günlerde sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin file, kese formunda olan seçeneklerinden birisini de günlük alışverişleriniz için tercih edebilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran ekonomik ürünler arasında yer alan bez çanta modellerini birbirinden farklı seçenekleri ile ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.