Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kadın Bileklikler

Bileklik ve bilezik, her ne kadar benzer şekillere sahip olsa da aralarında fark olduğundan seçim aşamasında dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bilezik sert halka, bileklik de bağlantı aparatı olan takı olarak açıklanabilir. İkisi de bileğe takılır fakat biri geçirilerek, diğeri de aparat ile sarılarak takılır. Kadın ve erkeklerin en sevdiği aksesuar çeşitleri arasında yer alan ürünler, değişik materyal ve şekilleriyle tarzınızı tamamlar. Şıklığı taçlandıran takı, saat, aksesuar modelleri arasında yer alan ürünlerin seçimi genellikle bütçeye göre yapılır. Karar verirken, zevkinize uyanı ya da cilt altı tonunuza yakışanı tercih edebilirsiniz. Kadın gümüş bilezik ve takılar, soğuk alt tonlu olarak tabir edilen mavi, mor damarlı tenlere yakışır. Sarı tonlarında altın bilezik ve bileklik modelleri de sıcak alt tonlu, yeşil damarlı cilde uyum sağlar. Nötr alt tonlarda ise her renk güzel durur. ÇiçekSepeti’nden kadın gümüş bilezikler ve diğer modelleri inceleyerek, cilt tonunuza uygun olanı seçebilirsiniz.

Kadın Gümüş ve Altın Bilezikler

Takı çeşitleri arasında kadın ve erkekler tarafından en sık tercih edilen modellerden biri olan kadın bileklik ve bilezikler beğeni toplar. Nazar boncuğu, Fatma Ana’nın eli, fil, lotus gibi sembolik anlamı olan ögeler, somut ve soyut motifler kullanılır. Şık ve gösterişli tasarımların yanı sıra sade görünümlü ve minimalist olanlar da modern şehirli kadın imajını destekler. Kadın gümüş bileklik tasarımlarında, Mardin işi olarak da adlandırılan telkâri modeller de bulunur. İnce tellerin dantel gibi işlenmesiyle üretilen bu geleneksel yöntem, modern kıyafetlerin üzerine takıldığında da hoş durur. Aslı gümüşten yapılan telkârinin, altın olanlarını da seçenekler arasında bulabilirsiniz. Kadın altın bileklik gibi madenler, cam, değerli ve yarı değerli taşlar ve çeşitli metaller kullanılarak dekore edilir. Ametist, kuvars gibi doğal taşlar, cam eritme mine parçalar ve çelik gibi metallerle üretilen tasarımlar, güzelliğiyle cazibe merkezi olur. ÇiçekSepeti avantajı ile çeşitli madenlerden üretilen şık tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Özel Günler İçin Hediye Kadın Bilezik

Hayatınızdaki kadına özel bir gün için sürekli yanında taşıyacağı ve şık görünüşünü taçlandıracak bir hediye arıyorsanız kadın bilezik, bileklik çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kadın gümüş bileklikler genellikle 925 ayarlı olarak farklı renklerde üretilir. Eskitme gümüş, sarı ve parlak gri renge sahip seçeneklerde kullanılan, figür, desen zevke hitap eder. Kadın altın bileklikler, sarı rengin dışına çıkarak rose ve beyaz gibi çeşitli tonlarda da bulunur. Hem yatırım olarak hem de takı olarak kullanımda altın işlevselliği ile öne çıkar. Altın görünümünü seviyor fakat bütçe ayıramıyorsanız, kaplama olan tasarımları da seçebilirsiniz. Farklı kalınlıklara sahip altınlarda, 14 ve 22 ayar seçenekler arasından karar verebilirsiniz. Sevgilinizle beraber kullanmak için çift bilekliği de tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden, birbirine yaklaştığında mıknatıslı uçları birbirini çeken çift bileklikleri satın alarak, aşkınızı yansıtabilirsiniz.

İndirimli Kadın Bilezikler ÇiçekSepeti’nde!

Takı için ayırdığınız maliyete uygun, şık ve dayanıklı bir tasarım arayışında olduğunuzda, geniş ürün yelpazesi içerisinden güvenle seçim yapabilirsiniz. Geniş fiyat aralığı ve çeşitliliğiyle gümüş, çelik, deri, ip, altın ve maden kaplama kordonlu tasarımlar arasından karar verebilirsiniz. Maden, taş ve camlardan üretilen dekorlarla süslenen ve her bütçeye hitap eden kadın bileklik modelleri beğeni toplar. Zarif, ince ve gösterişli, bol detaylı hakiki kadın gümüş bilezikler, zevk sahibi olanlar için üretilir. Sarı tonlarını seviyorsanız, gerçek altın bileklik ve bilezikler, düşük bütçe için de kaplama seçenekler stilinizi tamamlar. Çift bileklik seti, tekli ve birkaç parçalı kadın bileklik takımlarına ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, zevkinize ve bütçenize göre sipariş verebilirsiniz.