İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bayan Bluz

Her kadın, girdiği ortamlarda şık ve güzel görünmek ister. Bu şıklığı ortaya koyarken kullandığı kıyafet ve aksesuarların tarzını yansıtması kadar iyi hissetmesine de yardımcı olması da önemlidir. Kıyafet seçiminin en önemli noktalarından biri olan bayan bluz çeşitleri, günün trendleri, renkleri, desenleri ve markaların tasarım tarzlarına göre değişkenlik gösterir. Kadınlar için bluz modelleri; hem iş hem de ev yaşamında her zaman kullanılan ürünler olduğundan her alana uygun bir tarzda olması en önemli kriterdir. Kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacak uygun fiyatlı bluzları ÇiçekSepeti bayan bluz sayfasında bulabilirsiniz.

Yaz Aylarında Rahatlık İçin Bayan Bluz Çeşitleri

Yaz aylarında sıcaklıkların artması ile istisnasız herkes daha rahat edilebileceği kıyafetler tercih eder. Fakat sadece rahat etmek yeterli olmaz! Kadınlar her mevsim şık görünmek ister. Rahatlığın yanında şık görünmenize yardımcı olacak bluz modelleri konusunda dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Bunlara dikkat ederek hem tarzınızı yansıtabilir, hem de şık görünebilirsiniz.

  • Seçim yaparken, ürünün cilt yapısı ile uyumuna ve hava geçirgenliği bulunan kumaşlardan meydana gelmiş olmasına dikkat etmek gerekir. Ürünün hava geçirgenliğine sahip olması yani nefes alabilir özellikte olması yaz aylarında meydana gelen terleme olayını en aza indirmeyi sağlar. Bu sayederahatsızlık hissetmezsiniz.
  • Yaz aylarında tercih edilmesi gereken en iyi bayan bluz çeşitlerinin açık renklerde olması, istenen bir diğer özellik olur. Koyu renklerin güneş ışınlarını emmesi neticesinde vücut sıcaklığı artar. Ancak açık renkler güneş ışınlarını yansıttığı için vücut normal ısınında kalmaya devam eder. Bu sayede yaz ayları rahat geçirebilir.
  • Hangi yaka modelini tercih edeceğiniz uyum açısından oldukça önemlidir. Yaz aylarında v yaka modeller ve yuvarlak yaka modeller en çok tercih edilen bluz çeşitleri olarak öne çıkar. Ayrıca özel detaylara sahip bağlamalı bluz çeşitleri farklı şekillerde kombin yapmanıza olanak tanır.

Farklı Tasarımlara Sahip Bayan Bluz Çeşitleri

Bluz modelleri, diğer tüm kıyafet ve aksesuar çeşitlerinde olduğu gibi belli bir tarza sahiptir. Bu nedenle seçim yaparken kesim şekli, tarzı ve kullanım alanı gibi kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Her zaman tercih edilebilen standart modeller olduğu gibi farklı tasarım ve konseptler uygun özel bluz modelleri de bulunur. Kısacası bluz çeşitleri; sezona, ortama, zevklere göre tasarlanan modellere sahiptir. Yaz aylarında sıcak havaların etkisini en aza indirmek ve yaz mevsiminin güzelliğine adapte olmak adına daha renkli ve daha rahat dizayna sahip tasarımlar tercih edilir. Kullanılan kumaş türleri de buna bağlı olarak değişiklik gösterir. Şifon ve keten gibi sıcaklığın en az hissedileceği kumaş türleri en sık kullanılan kumaş cinsleri olur. Markalar, kış aylarında ise güneş ışınlarından en fazla yararlanmak için daha koyu renkler ve daha sıcak tutan kumaş türleri kullanır. Her mevsime uygun, birbirinden farklı ürünleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Bayan Bluz Çeşitleri ile Birbirinden Farklı Kombinler

Bluz modelleri daha şık ve feminen görünmeniz için en uygun seçenekler sunar. İster ev isterseniz işyerinde bluz çeşitlerinin sunduğu geniş yelpazeden faydalanarak dilediğiniz kombini tasarlamanız oldukça kolaydır. Bluz modellerinin her ortamda kolaylıkla tercih edilebilmesinin en önemli nedeni ise farklı kıyafetler ile basit şekilde kombinlenebilmesidir. Bluz çeşitlerini pantolon ya da etek gibi farklı kategorilerde yer alan giyim ürünleri ile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bunu yaparken ürünlerin birçok açıdan uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kumaş cinsi ve hangi giyim tarzına hitap ettiği gibi konular oldukça önemlidir. Kombin yapılan iki ürün de aynı tarzda olması daha şık görünmenize yardımcı olur.

ÇiçekSepeti’nde bulunan bluz çeşitlerini inceleyebilir ve kendi tarzınıza uygun modelleri bularak uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.