İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bayan Çanta

Modern yaşamın bir parçası olan bayan çantası, kadınların yaşamında önemli bir yere sahip. Giysilerinizi onlarca farklı modeli ve rengi bulunan bayan çanta çeşitleri ile şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bayan çantalarıyla kişisel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Günlük ihtiyaçlarınızı, cüzdanınızı, telefonunuzu, makyaj malzemelerinizi ve daha birçok değerli eşyanızı çantalarınız içerisinde bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda bayan çantalarını giysilerinize eşlik edecek bir stil ürünü olarak da kullanabilirsiniz.

Bayan Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bayan çanta çeşitleri; ofiste, alışverişte, sporda veya şık bir davette size eşlik edebilir. Yanınızda bulundurmak istediğiniz eşyalarınızın güvenliğini sağlama noktasında çantalar oldukça önemli. Piyasada farklı boyut, çeşit, model, renk ve kalitede yüzlerce çanta bulunur. Çanta satın alırken, ürünün ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağına karar verebilmek için bazı önemli unsurlara dikkat edebilirsiniz.

Bir çanta satın almaya karar verdiyseniz, bu çantayı hangi durumlarda kullanacağınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Ofis eşyalarınızı taşıma amacıyla bir el çantası arayışındaysanız, laptop ve ajandalarınızı kapsayacak büyüklükte bir bayan el çantası tercih edebilirsiniz. Yeterli büyüklükte ve kalitede bir el çantası satın aldığınızda hem ofis eşyalarınızı hem de kişisel eşyalarınızı tek bir çanta içerisinde toplayabilirsiniz. Çok fazla eşyayı taşımanız gerekiyorsa bir bayan sırt çantasından da destek alabilirsiniz. Sırt çantası sahip olduğu iki omuz askısı ile çantada bulunan ağırlığı vücudunuza eşit oranda dağıtarak yorulmanızı engelleyebilir. Öte yandan yalnızca günlük stilinizin şık görünümünü desteklemek ve ufak boyutlarda bulunan eşyalarınızı yanınızda bulundurmak istiyorsanız, daha küçük ve modern şık çantalardan faydalanabilirsiniz.

Kullanım amacına göre çanta boyutuna karar verdikten sonra, satın alacağınız çanta rengini düşünebilirsiniz. Çiçek Sepeti, farklı kombinler ile uyum sağlayabilecek ve her sezonun gözde parçası olabilecek çantalar için oldukça geniş bir renk skalasına sahip. Siyah, kahverengi ve ekru tonları elagan bayan çanta renkleri içerisinde yer alır. Bu renkler her sezon ve her mevsim kullanılabilirliği ile harika bir tercih olabilir. Özel ve farklı bir şıklık elde etme amacıyla; kırmızı, pembe, mavi, yeşil, sarı gibi canlı ve zarif renklerden de faydalanabilirsiniz. Farklı renklerle oluşturduğunuz kombinler ile ultra şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kullanışlı Bayan Çanta Modelleri

Bayan çantası farklı amaçlarla kullanılabilir. Bu nedenle bayan çanta markaları, çantaları çok fazla çeşide sahip olacak şekilde tasarlar. Omuz çantası hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilir. Çapraz çanta da omuz çantası gibi çok yönlü kullanılabilirliğe sahip olduğu için kadınlar tarafından sıkça tercih edilir. Çapraz çanta ve çapraz askılı postacı çanta sahip olduğu ayarlanabilir askıları ile dilediğiniz gibi kullanılabilir. Bayan omuz çantasını satın almadan önce konforunuzu desteklemek üzere, çantası askısı boyutunu göz önünde bulundurabilirsiniz.

Seyahatlerinizde kullanmak üzere sırt çantaları ve bel çantalarından faydalanabilirsiniz. Sırt çantaları çok sayıda cep ve fermuarlı gözlere sahip. Tek bir sırt çantası ile seyahat sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm kıyafetleri, ayakkabıları ve kişisel bakım ürünlerinizi yanınızda bulundurabilirsiniz. Stilinize uygun bir bel çantasıyla da seyahat kombininizi tamamlayabilirsiniz. Cüzdan, ehliyet, kimlik ve anahtar gibi hızlıca erişmeniz gereken eşyalarınızı bel çantası ile zahmetsizce taşıyabilirsiniz.

Çanta modeli, boyutu ve rengi üzerinde bir karara vardıktan sonra, çantanızın üretimi için kullanılan malzemelerin kalitesini kontrol edebilirsiniz. Çanta üretiminde kullanılan ana malzeme, dikişler, fermuar ve mıknatıslı kilit gibi unsurlar çantanın kalitesini belirlemede size yardımcı olabilir. Çantaya yaptığınız yatırımın karşılığını alabilmek ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir çantaya sahip olabilmek için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.