İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadın Cüzdan, Kartlık ve Pasaportluk

Nakit kullanımı kadar banka kartı, kredi kartı kullanımı da çok yaygın. Eğer nakit yerine kart taşımayı tercih ediyorsanız, şık bir kartlık işinizi kolaylaştırabilir. Kolay taşınabilir olması ve minimal yapısı nedeniyle de kartlık türlerine kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. ÇiçekSepeti farklı modellere sahip pek çok kartlık, cüzdan ve pasaportluk seçeneğini kullanıcıya sunuyor. Kartlık malzemesi, kartlığın kapanma şekli, rengi, mekanizması ve kişiselleştirilebilir olması gibi opsiyonlar kartlık, cüzdan ve pasaportluk kategorisinde sizleri bekliyor. Tüm modellere göz atarak kadın kartlık, cüzdan ve pasaportluk satın almak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Farklı Bayan Kartlık, Cüzdan ve Pasaportluk Modelleri

Kadaın kartlık, cüzdan ve pasaportluk modelleri için istediğiniz renk, işlev ve malzeme kriterini seçebilirsiniz, her stile ve zevke uygun kadın kartlık ve cüzdan modelleri mevcut. Kullanılan malzeme için hakiki deri, suni deri, süet ve kumaş tercihinde bulunabilirsiniz. Uzun, kısa, el yapımı, baskılı kartlık modelleri de seçenekler arasında yer sahibi. Alacağınız kartlığın, cüzdanın ve pasaportluğun kapaklı olup olmamasının kararı da tamamen size kalmış. Kapaklı modellerde fermuarlı seçenekler gibi patlı ve çıtlı modeller de kullanım kolaylığı sağlıyor. Para ve telefon bölmesi olan geniş kartlıklar çok fonksiyonlu kullanım sunuyor. Yalnızca kredi kartı, banka kartı, kimlik kartı ve kartvizit taşımak isteyen kullanıcılar için minimal tasarım ve modeller de mevcut. Çok bölmeli kadın kartlıklar aynı zamanda cüzdan ve çanta niteliği de taşıyabiliyor. Kadın kartlık, kadın cüzdan ve pasaportluk satın almadan önce aklınızda bir renk varsa ÇiçekSepeti filtreleme özelliklerini kullanarak istediğiniz renkteki modellere hızlıca göz atabilirsiniz. Ancak henüz netleşmiş bir renk tercihiniz yoksa bolca seçeneğiniz var demektir. Kadın pasaportluk, cüzdan ve kartlık modellerinde bulabileceğiniz renk seçenekleri; bej, beyaz, gri, kırmızı, lila, mavi, mor, pembe, sarı, turuncu ve yeşil. Eğer klasik modele sahip bir kartlık ya da cüzdan arıyorsanız siyah, kahverengi, taba ve krem renginde seçenekler ilginizi çekebilir.

Özel Günlerde Hediye Kadın Kartlık ve Cüzdanlar

Sizin için ve sevdikleriniz için önemli olan günlerde hediye seçmek önemli bir süreçtir. Hediyenin sizin içinize sinmesi ama aynı zamanda hediye edeceğiniz kişinin de hoşuna gitmesi gerekir. Bu nedenle hem işlevsel hem de şık olan kartlıklar ve cüzdanlar bir hediye olarak her iki tarafı da memnun edebilir. Klasik modelleri sayesinde kartlıkları veya züdanları yeni işe hediye veya kadın iş arkadaşınızın terfisini kutlamak amacıyla da alabilirsiniz. Eğer özel gün hatırlatıcınız açık değilse, acil bir hediye göndermek için ÇiçekSepeti’nin sunduğu aynı gün teslimat ayrıcalığını değerlendirebilirsiniz. Ucuz kadın kartlık, cüzdan ve pasaportluk modelleri ve farklı marka seçeneklerini incelerken kişiye özel kadın kartlıklara veya pasaportluklara da göz atabilirsiniz. Çünkü kişiye özel kartlık, cüzdan ve pasaportluklar isim yazdırarak kişiselleştirme seçeneğine sahip. İsim yazdırmak yerine baş harf, unvan, tarih yazdırmayı da tercih edebilirsiniz. Hayalinizdeki hediyeye ulaşmanız için ÇiçekSepeti’nde baskılı kartlıklar da mevcut. Kişiye özel fotoğraf baskılı cüzdan, kartlık ve pasaportluk modellerinde istediğiniz resim ya da fotoğraf kartlığın üstüne basılabiliyor. Bir anlamda hediyenizin; desenini, hikayesini, tasarımını da siz seçiyorsunuz. Daha büyük çaplı bir hediye arıyorsanız kartlık setleri dikkatinizi çekebilir.

Kadın Cüzdan ve Pasaportluklar

Kadınlar için aksesuarlar kombinin tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Cüzdan ve pasaportluk çeşitleri kadınlar için kıyafeti tamamlayacağı önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Farklı renkler ve çeşitleri ile ÇiçekSepeti'nde kadın cüzdanve pasaportlukları inceleyebilirsiniz. Taşlı, simli, neon renkli, çok bölmeli, büyük ve küçük kadın cüzdan modellerini hemen online satın alabilirsiniz. Yurtdışına sürekli seyahat edenler için ise pasaportluk olmazsa olmaz parçalardandır. Kıyafetlerine uygun kadın pasaportluk modellerini sayfamızdan online satın alabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.