İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

138 ürün bulundu.

Kadın Dağcılık Kamp Çantası

Kamp, tırmanış ya da trekking aktivitelerine giderken yanınızda bazı eşyalar bulundurmanız gerekir. Bu eşyaları düzenli ve rahat taşıyabilmek için özel olarak tasarlanan dağcı çantalarını kullanabilirsiniz. Dağcı kamp çantası sadece outdoor aktivitelerde değil seyahatlerde de işinize yarayabilir. Geniş iç hacme sahip ergonomik dağcı kamp çantalarıyla keyifli yolculuklara çıkabilirsiniz. Kadın dağcılık kamp çantalarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kadın Dağcılık Kamp Çantası Modelleri

Dağcı çantalarında çok sayıda cep ve açılıp kapanabilir göz bulunur. Doğa yürüyüşlerinde, kamp sırasında ya da seyahatlerde yanınızda taşımanız gereken her türlü eşyayı bu gözlere yerleştirebilirsiniz. Yaptığınız spor ne olursa olsun bir çantaya ihtiyacınız olacaktır. Dağcılık sporuyla ilgilenenler için çanta seçimi çok daha önemli bir hal alır.

Bazı kadın kamp çantası modelleri körüklü olarak tasarlanır. En alt bölümde yedek ayakkabılarınızı koyabileceğiniz geniş bir göz bulunur. Konserve yiyecek, yedek kıyafet, aydınlatma gereçleri ve tırmanış sırasında gerekli olacak ekipmanları dağcı çantasında zahmetsizce taşıyabilirsiniz.

Kamp Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dağcı kamp çantası seçerken rotanızı ve geçireceğiniz süreyi doğru belirlemeniz gerekir. Günübirlik aktivitelere katılacaksanız çok büyük bir çanta almanıza gerek yoktur. 10 veya 20 litre hacimli mini bir dağcı çantası işinizi görecektir. Birkaç günlük bir kamp programı yapıyorsanız geniş hacimli çantaları tercih edebilirsiniz.

Seyahatlerde ve uzun süreli kamplarda kullanabileceğiniz kadın dağcı kamp çantalarının ergonomik taşıma saplarının olmasına dikkat edebilirsiniz. İçerisine yerleştireceğiniz eşyaların ağırlık yapacağını düşünerek alacağınız çantanın hafif bir yapıda olmasına da özen gösterebilirsiniz.

Kadın Dağcı Kamp Çantaları ÇiçekSepeti’nde

Dağcılık sporunda doğru çanta kullanımı oldukça önemli bir konudur. Her iki omuza kolayca takılan, bir kemer yardımıyla ön bölümden sabitlenen dağcı kamp çantaları sayesinde zorlu zeminlerde adımlarınızı dengeli biçimde atabilirsiniz. Sırt bölümü köpük malzeme ile desteklenen modeller bel ağrısı yaşamanıza da engel olur.

Nefes alabilen yapıdaki dağcı çantaları su geçirmezlik özelliğine de sahiptir. Kadın dağcı kamp çantası fiyatları ürünün iç hacmine ve tasarım özelliklerine göre belirlenir. Kaliteli dağcı çantası markaları tarafından üretilen uzun ömürlü ve dayanıklı ürünleri ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.