İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadın Deniz Ayakkabıları

Yazın plaja veya havuza gitmeyi düşünen kadınlar tatil alışverişine çok öncesinden başlar. Bu alışverişlerin çoğunluğu ise kıyafet ve ayakkabı seçimleri ile alakalı olur. Kadınlar kıyafet ve aksesuar alışverişlerinde en çok mayo, bikini, pareo, güneş gözlüğü ve şapka gibi eşyalara yönelir. Ayakkabı seçimlerinde ise çoğu kişi popüler bir ürün olan deniz patiğini tercih eder. Bu patiklerin deniz ayakkabısı veya deniz babeti gibi farklı isimleri de bulunur. Kadın deniz ayakkabısı modelleri özel tasarımı, şıklığı ve rahatlığı ile tatilin tadını çıkarmanıza yardım eder. Birçok kadının severek giydiği deniz ayakkabıları mayo ve bikinilerin altında güzel bir görüntü oluşturur. Eğer bayan deniz ayakkabısı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ÇiçekSepeti’ne bakabilirsiniz.

Özel Tasarım Kadın Deniz Ayakkabısı

Deniz ayakkabılarında parmak arası gibi klasik plaj terliklerine göre çok daha başka özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında ise deniz ayakkabılarının su geçirmez olmaları gelir. Hatta kadınlar bu patikler ile rahatlıkla denize veya havuza girebilir. Çünkü deniz patikleri ayakların ıslanmasını engeller. Bu ayakkabılar direkt çorap gibi ayağa giyilir. Ayağın tüm çevresini sıkmadan sarar. Fermuar veya bağcık gibi detayları bulunmaz. Aşınmaya, sürtünmeye ve yıpranmaya karşı dayanıklı olur. Kadınlar deniz ayakkabıları ile kumun üzerinde korkmadan yürüyebilir. İsterseniz şeffaf kadın deniz ayakkabısı veya renkli deniz babeti gibi göze hitap eden özel tasarımları ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Şık ve Rahat Kadın Deniz Ayakkabıları ÇiçekSepeti’nde!

ÇiçekSepeti’nde kadınların hoşuna gidebilecek farklı desen ve renklerde birçok deniz ayakkabısı çeşidi bulunur. Siz de bu ayakkabılar arasından tarzınıza uygun şık bir model seçebilirsiniz. Mavi, pembe, fuşya, kırmızı ve karışık renkli kadın deniz ayakkabıları arasından bikininize uyum sağlayacak bir ton bulabilirsiniz. Ayrıca oldukça rahat bir tasarım sahip olan deniz ayakkabıları ile plajda voleybol gibi eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Ayaklarda çıplaklık hissi uyandıran bu ürünler terleme, kaşıntı ve kuruluk yapmaz. Alt tabanlarında ise kaymayı önleyici özel malzemeler yer alır. ÇiçekSepeti üzerinden popüler markalara ait bayan deniz ayakkabısı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, indirimlerden yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.