İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadın Fırça Tarak

Taraklar uzun yıllardır günlük hayatın en önemli parçaları arasında bulunur. Saçlarınızı istediğiniz şekle sokmasının yanı sıra aynı zamanda düzgün durmasını da sağlar. Şekillendirici özelliğinden dolayı taraklar pek çok kişinin günlük hayatta severek kullandığı eşyalar arasında yer alır. Karışmış ve çözülmesi zor olan saçları kurtarmasıyla kadınlar için taraklar günlük hayatın kurtarıcı parçasıdır. Farklı amaçlara yönelik değişik boyutlarda üretilen taraklarla saçınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Saçlarınızın ister düz ister kıvırcık bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Şekillendirme özelliğinin yanı sıra kadın tarakları süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Değişik figürlerle süslenmiş seramik görünümlü kadın taraklar hediye olarak da güzel bir seçim olabilir. ÇiçekSepeti'nde aradığınız özellikteki tarağı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Saç Şekillendirmek İçin Kadın Taraklar

Günlük hayatta saçınızı istediğiniz şekle sokmak zor olabilir. Şekillendirmeye yönelik, özel olarak tasarlanan taraklar kadınlar için günlük hayatını daha kolay bir hale getirir. Özel olarak şekillendirme amacı taşıyan fırçalar saçınızın istediğiniz forma kavuşmasına yardımcı olur. Kadın fırça tarak çeşitleri ile hazırlık sürenizi azaltabilirsiniz. İşe ya da okula gitmeden önce saçlarınıza istediğiniz şekli kolaylıkla verebilirsiniz. Elektriklenmeyi önleyen fırçalar özellikle saçlarınızda boya varsa oldukça kullanışlı bir hale gelir. Düzleştirme amacına yönelik tasarlanan taraklarsa ısıdan yardım alarak saçlarınızı tararken düzleştirir. Teknolojinin gelişmesiyle fön makinesi görevi gören düzleştirici fırçalarla kısa süre içinde saçlarınızın düzleşmesini sağlayabilirsiniz. Şekil verilmesi zor olan dalga ya da kıvırcık saçlarınız varsa bu fırçalar yardımıyla kısa süre içinde saçlarınıza dilediğiniz şekli kazandırabilirsiniz. Isıdan güç alan taraklar ıslak saçları da hızlı bir şekilde kurutmanıza yardımcı olur. ÇiçekSepeti'nde bulunan yüksek kalitedeki fırçalara göz atarak ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanan modeli satın alabilirsiniz. Böylece hazırlanma sürenizi azaltarak günlük hayatınızı daha pratik hale getirebilirsiniz.

Kadın Bakımında Fırçaların Önemi

Doğru fırçalar kullanarak saç derinizin daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Kadın bakımı içinde önemli bir yere sahip olan fırçalar saç köklerine besin ulaşmasını sağladığı için saçınızın daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Örneğin ahşap fırçaların saç sağlığı üzerinde pozitif bir etkisi olduğu bilinir. Kepeğin azalmasında da etkili olan ahşap fırçalar tarama esnasında saç diplerine masaj yaptığı için saç köklerinin rahatlamasını sağlar. Rahatlama sonucunda da canlı ve parlak bir görünüm ortaya çıkar. Elektriklenme gibi istenmeyen durumların da önüne geçen ahşap fırçalarla kabarık ve zorlu saçları zorlanmadan şekle sokabilirsiniz. Doğal ahşabın mineraline sahip olan fırçalarla sağlığınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Elektrikli saç düzleştirici taraklarsa ideal sıcaklığa kadar ulaşmaları sayesinde saçlarınızın yıpranmasına sebep olmadan şekil vermenize imkân tanır. Elektrikli fırçaların kolay kullanılabilmesi de bu fırçaların pek çok kadının bakım rutininde önemli bir yere sahip olmasını sağlar. Düğüm olmuş ya da karışmış saçlarınızı acıtmadan açan fırçalar yaşanabilecek bütün olumsuzlukların önüne geçer. Yumuşak uçlarıyla saçlarınızı kırmayan taraklarla günlük yaşantınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nde bulunan onlarca farklı fırça size sağlıklı bir şekillendirme yapma konusunda yardımcı olur.

Şık ve Zarif Kadın Tarak Setleri

Kadın bakımı söz konusu olduğunda fırçalar önemli bir yerde bulunur. Bakımın dışında fırçaları aynı zamanda süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Ayna gibi tamamlayıcı ürünlerle birlikte set haline getirilen taraklar evin köşesinde dekoratif olarak da kullanabileceğiniz bir çeşitlilikle karşınıza çıkar. Kişisel bakım içinde özel bir yerde bulunan set halindeki kadın tarakları sevdiklerinize hediye olarak da satın alabilirsiniz. Hem şık hem de işlevsel olmalarıyla kullanışlı bir hediye haline gelen fırça setleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti sayesinde dilediğiniz ürünü istediğiniz fiyatlardan satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.