Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kadın Gecelik, Sabahlık ve Ropdöşambırlar

Kadın gecelik, sabahlık ve ropdöşambır modelleri farklı tasarımları ile her zevke hitap eder. Birbirinden farklı gecelik modelleri kumaş yapısının yanında tasarım olarak da çeşitliliğe sahiptir. Bu sayede siz de çeşit çeşit gecelik modeli alabilir, her aldığınız modelin diğerinden daha farklı olmasının keyfini çıkarabilirsiniz. Geceliklerinizle uyum içinde olacak ya da her türlü gecelik ile giymeye uygun sabahlık ve ropdöşambır modelleri de sizleri bekler. Zarif tasarımları ile size hoşluk katacak ürünlerden dilediğinize uygun fiyatın yanında kaliteli bir şekilde de ulaşabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Kadın Gecelik Modelleri

Elbise şeklinde tasarlanan gecelik modelleri kısa ve uzun tasarımları ile sizin beğeninize sunulur. Uzun gecelik modelleri yırtmaç detayları ile hareketlendirilir ve farklı bir hava kazandırılır. Uzun yırtmaç detaylı geceliklerin yanında kısa yırtmaçlara sahip gecelikler de bulunur. Saten, tül, dantel gibi yapılardan oluşturulmuş gecelikler iki ürünün bir arada kullanılması ile farklı tasarımlara sahip olur. Sırt dekolteli, göğüs dekolteli ya da yuvarlak ve v yaka gibi tasarımlara sahip üst bölgeleri gecelikleri daha da ilgi çekici hale getirir. Gecelik modelleri arasında fantezi gecelik modelleri ve normal gecelik modelleri bulunur. Fantezi gecelik modelleri daha ince yapılı ve dekolteli tasarımlara sahipken normal gecelik modelleri sizi rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz her anda size eşlik edebilecek gecelik modellerine ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilir, aradığınız her modeli bulabilirsiniz.

Sabahlık ve Ropdöşambır Modelleri

Gecelik ve pijama gibi kıyafetlerinizin üzerine giyebileceğiniz kadın sabahlık ve ropdöşambır modelleri ile rahat edebilirsiniz. Uzun ve kısa tasarımlara sahip ürünlerden zevkinize en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Polyester gibi kumaştan üretilen ve ince yapılı hali ile sizi rahat ettiren sabahlıkların tül gibi ürünlerden oluşturulmuş modelleri de bulunur. Bel kısmından bir kuşak ile bağlanabilen sabahlık modellerinin farklı tasarımları bulunur. Fantezi gecelik modelleri ile kullanabileceğiniz sabahlık modellerinin yanında günlük pijama takımları ile kullanabileceğiniz sabahlık modelleri de bulunur. Bu şekilde ister özel anlarınızda isterseniz de evinizin içinde her an sevdiğiniz sabahlıkları rahatça giyebilirsiniz. Gecelikler ile uyumlu şekilde tasarlanan sabahlık ve ropdöşambır modellerini takım oluşturarak ya da ayrı ayrı alabilirsiniz. Siz de ev giyimin çokça tercih edilen ürünlerinden olan kadın sabahlık ve ropdöşambır modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız ÇiçekSepeti üzerinden ürünleri inceleyebilir, kendinize en uygununu rahatça satın alabilirsiniz.

Takım Kadın Gecelik, Sabahlık ve Ropdöşambır Modelleri

Gecelik modelleri elbise şeklinde tek parça ürünlerden oluşabilirken alt üst takım halinde de bulunabilir. Şort atlet şeklinde oluşturulabilen bu takımlar pantolon atlet şeklinde de oluşturulabilir. Ayrıca elbise gecelikler ile külot ve sabahlıklar birleştirilerek takımlar da oluşturulabilir. Birbiriyle uyum sağlayacak ürünleri aramak yerine kadın gecelik sabahlık takımlarından birini tercih ederek kolayca şıklığı yakalayabilirsiniz. Elbise gibi ürünleri tercih etmek istemeyenler için alt üst takımlar da ideal ürünlerdir. Bunun dışında tercih edebileceğiniz tulum gecelikler de bulunur. Farklı tasarımlara ve dekoltelere sahip tulum gecelikler ile istediğiniz şıklığı değişik bir ürünle yakalamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Fantezi gecelik takımları içerisinde jartiyer, külot gibi ürünleri de barındırır. Farklı ürünlerin birleştirilmesi ile oluşturulan gecelik takımlarından zevkinize uyan bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun, kaliteli ve şık kadın gecelik, sabahlık ve ropdöşambır modelleri arıyorsanız ya da farklı tasarımlara sahip ürünleri de denemek ve incelemek istiyorsanız ÇiçekSepeti’nde yer alan farklı ürünleri inceleyebilir, tek şekilde ya da takım halinde bu ürünlere sahip olabilirsiniz.