İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bayan Günlük Ayakkabı

Günlük ayakkabı modellerini gündelik aktivitelerinin yanı sıra spor hayatınızda da kullanabilirsiniz. Şık bir görünüme sahip günlük ayakkabılar, birçok kombininize uyum sağlamanın yanı sıra gün içerisinde ayağınızın rahat etmesini sağlar. Her ayakkabıda olduğu gibi sünlük ayakkabı modellerinde de rahatlık çok önemlidir. En rahat bayan günlük ayakkabı çeşitleri sayesinde hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Hem Şık Hem Konforlu

Günlük ayakkabılar sayesinde hem şık kombinler yapıp hem de rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Her kadının dolabında öncelikle bir beyaz bir de siyah günlük ayakkabı modeli bulunması faydalı olur. Böylelikle klasik ayakkabı modellerini birçok farklı kıyafet ile kombinleyebilirsiniz. Bilekli günlük ayakkabı modelleri, şort ve eteklerle kombinlemek için güzel bir alternatiftir. Kombininizin şıklığına uyum sağlar. Yüksek tabanlı ayakkabı modelleri de birçok kıyafet ile birlikte kullanıma uygundur ve bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlar. Özel günlerde şık bir görünüme sahip yüksek tabanlı bir kadın günlük ayakkabı tercih edebilirsiniz. Rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız gelinliğinizin altına beyaz renkli şık bir günlük ayakkabı alıp giyebilirsiniz. Taşlı tasarıma sahip beyaz ayakkabılar, gelinlik ile uyum sağlar. Günlük ayakkabıların geniş ürün yelpazesi sayesinde gündelik hayattan en özel gününüze kadar size eşlik edecek rahat bir ayakkabı bulabilirsiniz. Yazın giymek için kanvas veya keten kumaşa sahip kadın günlük ayakkabısı alabilirsiniz. Bu tarz kumaşlar hava geçirgen özelliğe sahip oldukları için yazın ayaklarınızın terlemesine engel olur. Kış için ise suya dayanıklı kadın günlük ayakkabılara dolabınızda yer açabilirsiniz. Bilekli günlük ayakkabılar, yağışlı havalarda rahatlıkla giyebileceğiniz ayakkabı seçenekleri arasında yer alır.

Günlük Ayakkabıları ile Harekete Geçin

Gündelik koşuşturma ve iş hayatının yoğunluğu içerisinde uzun spor aktivitelerine vakit ayıramayabilirsiniz. Ayrıca belirli sağlık sorunlarınızdan kaynaklı olarak zorlu antrenmanlardan uzak duruyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda yürüyüş sayesinde kendinizi zorlamadan hareket edebilirsiniz. Günlük ayakkabıları, evcil hayvanınızdan sonra en iyi yürüyüş arkadaşınız olabilir. Günlük ayakkabılar, oldukça hafif bir yapıya sahip oldukları için yürüyüş esnasında ayaklarınıza fazladan yük olmaz. Alçak topuklu ve esnek olmaları ayağınıza fazladan konfor sağlar. Ayrıca ön kısımları geniş olduğu için ayak parmaklarınızın yürüyüş esnasında rahat hareket eder. Günlük ayakkabıları tıpkı diğer spor ayakkabıları gibi hava geçirgen bir özelliğe sahip oldukları için ayağınızın terlemesine engel olur. Bu sayede gönül rahatlığıyla dilediğiniz kadar uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. 

ÇiçekSepeti sayesinde birbirinden rahat ve ucuz bayan günlük ayakkabı modellerini siz de inceleyebilirsiniz. Bu kadın günlük ayakkabıları inceleyerek hemen satın alarak hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.