İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadın Kemer Tokası

Kemer tokaları pratik yapıları ile beğeni kazanan ürünler arasında yer alır. Deri kemer kayışı, kumaş ve örgü kayışlar gibi çeşitli ürünlerle rahatlıkla kullanılabilen kemer tokaları, bir ürün ile birden fazla kombin yapmanızı sağlar. Sade duruşlu modellerin yanında abiye kıyafetler ile de rahatlıkla kullanılabilecek kemer tokası modelleri bulunur. Çeşitli materyallere sahip olan kemer tokaları ile siz de kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Bunun için ÇiçekSepeti üzerinde yer alan birbirinden farklı ve uygun fiyatlı kemer tokası modellerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Kıyafetlerinize Şıklık Katacak Kemer Tokası Modelleri

Kadın kemer tokası modelleri çıkarıp takılabilen pratik yapıları ile işlevsel ürünler arasında yer alır. Bir kemer üzerinde birden fazla kemer tokası kullanarak farklı tarzlar ve kombinler oluşturabilirsiniz. Bu sayede tek renkten oluşan sade kemeriniz canlı ve şık bir hal alır. Yuvarlak, kare, elips gibi klasik tasarımların yanında harfli ya da çeşitli şekillere sahip kemer tokaları vardır. Düz renkten oluşan sade yapılı duruşları ile günlük kombinlerinizle uyumlu tasarımlara sahip kemer tokalarının yanında gold ve gümüş gibi şık duruşlu renklere sahip ürünler de bulunur. Bu ürünlerin de sade duruşlu tasarımları olmakla birlikte üzerlerinde taş ve boncuk gibi detaylar bulunan modelleri de vardır. Gold ya da Rose gold renkli kemer tokasının üstünde yer alan inciler, ürünün rengi ile bir bütünlük sağlar ve sizin için şık ve gösterişli bir kemer tokasına dönüşür. Kristal gibi şık görünümlü taşlarla süslenen kemerlerin yanında çeşitli renklere sahip boncuklarla süslenen kemer tokaları da vardır. Canlı kişiliğinizi ortaya koyacak ya da yazın enerjik havasına uygun olarak oluşturduğunuz kombini tamamlayacak renkli kemer tokalarının yanında özel günlerde oluşturduğunuz kombinlerle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu şekildeki şık görünümlü kemer tokaları da beğeninize sunulur. Siz de bu ürünlerden dilediğinizi seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Farklılık Gösteren Yapılarıyla Kadın Kemer Tokaları

Kadın kemer tokaları, şık ve sade duruşlu ürün çeşitliliğinin yanında üretildikleri malzeme bakımından da farklılıklara sahiptir. Örgü hırka ve yeleklerinizin beline takabileceğiniz ahşap kemer tokaları, kıyafetinizin yapısı ile de uyumlu bir hava oluşturur. Sade duruşlu bir tasarıma sahip olan ahşap kemer tokası modellerinin yuvarlak, kare ve elips gibi farklı tasarımları vardır. Çeşitli renklerde de üretimi bulunan ahşap kemer tokaları, her renk kıyafetiniz ile uyumlu olacak şekilde karşınıza çıkar. Ahşap ürünlerin yanında plastik malzeme kullanılarak üretilen kemer tokaları da vardır. Çanta kemeri ve elbise kemeri gibi çeşitli alanlarda kullanılabilen bu ürünler sade duruşları ile öne çıkar. Ahşap ve plastik yapılı kemer tokalarının yanında sağlam yapısı ve şık görüntüsü ile öne çıkan metal kemer tokaları, çeşitli renk ve tasarımları ile beğeninizi kazanır. Sadece metal kullanılarak üretilen ve üzerinde kendinden desenler bulunan kemer tokalarının yanında boncuk, kristal, plastik ve akrilik detaylara sahip kadın kemer tokaları da bulunur. Abiye ürünlerle rahatlıkla kullanabileceğiniz şık metal kemer tokaları ile siz de istediğiniz görselliği oluşturabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kadın Kemer Tokası Modelleri ÇiçekSepeti’nde

Kadın kemer tokası modelleri, çeşitli tasarımlarıyla günlük kullanımda ve özel günlerde kurtarıcınız olan ürünler arasında yer alır. Deri, kumaş ve örgü yapılı kıyafet kemerleri ile uyumlu olacak renk ve tasarımlara sahip kemer tokaları, kıyafetlerinize kendi dokunuşları yapmanızı sağlar. Bir kemer modeli üzerinde birden fazla kemer tokası kullanmayı sağlayan bu ürünler pratik birer aksesuar olarak da öne çıkar. Kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilen şık tasarımlı kadın kemer tokaları ile siz de farklı kombinler oluşturabilir ya da eskiyen ya da kırılan kemer tokalarınızın yerine yeni bir ürün takabilirsiniz. Kadın kemer tokası fiyatları, ürünün yapısına göre değişkenlik gösterir. Sevdiğiniz ürünleri uzun süre sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlayan kemer tokalarına ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.