İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Etkileyici Kadın Parfümleri

Kadınların yaz-kış parfüm tercihleri genelde kalıcılık üzerine yoğunlaşmıştır. Bayanların genel parfüm tercihlerine baktığımızda da bu durumu doğrulayabiliriz. Çevreyi etkisi altına alan feminen ve keskin kokular genelde en sevilen kadın parfümlerinden.

Kadınların parfüm seçiminde baz aldığı kıstasların başında erkeklerin beğenisinden çok özellikle hemcinslerinin yorumunu daha fazla önemsediğini görüyoruz. Fakat aslında  cilt tipi, hormonlar, yaşanılan yer ve iklim özelliklerine göre seçim yapmak sizi daha doğru bir sonuca götürecektir. Arkadaşınızın kullandığı ve hoşunuza giden bir bayan parfümü, tam da bu sebeplerden dolayı sizde aynı etkiyi göstermeyebilir. 

Bir diğer durum ise; erkek parfümleri kullanmak. Fazla feminen kokuları beğenmeyen kadınlar , daha yumuşak erkek kokularını tercih edebiliyor. Böyle bir seçim yaptığınızda dikkat etmeniz gereken ise kullanacağınız parfümün nota geçişlerini çok iyi biliyor olmanızdır. Çünkü bazı erkek parfümleri açılıştaki yumuşak tavrını zamanla oldukça erkeksi bir hale getirebilmektedir. Ne kadar feminen kokuları sevmesenizde heralde bu kadar erkeksi kokmayı da tercih etmezsiniz.

Çiçek Sepeti'nde bu yılın modası bayan parfümleri ve indirim fırsatlarıyla online alışverişin keyfini çıkarın!