Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Deniz Çantası

Denize gidilen günler, yaz mevsiminin en sevilen günleri arasında yer alır. Deniz, kum, güneş herkesi mutlu eder. Ama tabii ki denize giderken yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Yanınıza almanız gereken, her zaman yanınızda bulundurmanız gereken birtakım eşyalar olur. Bu eşyaların hepsi kol çantanıza sığamayabilir. Bu yüzden geniş, büyük ve şık plaj çantası modelleri arasından seçim yaparak denizde geçirdiğiniz günlerde kolaylığın tadını çıkarabilirsiniz!

Tüm İhtiyaçlarınızı Taşımanızı Sağlayan Plaj Çantası Modelleri

Plaj çantası, yaz mevsiminde en gerekli ürünlerden biridir. Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte hem günlük olarak kullanılabilecek hem de deniz kenarına giderken ihtiyaçlarınızı toplamanızı sağlayacak çantalara ihtiyacınız olur.

Deniz kenarına giderken plaj havlusu, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, çocuklar için kolluk ve benzeri ihtiyaçları kolayca taşıyabilmeniz için büyük plaj çantası çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Plaj çantaları arasından seçim yaparken bazı kriterlere dikkat edebilirsiniz;

  • Büyüklük olarak size yetecek bir çantayı seçmeniz önemlidir. Eğer daha sık şekilde tek kişi olarak plaja gidiyorsanız daha küçük boyutlarda plaj çantalarını tercih edebilirsiniz. Kalabalık bir aile olarak plaja gidiyorsanız daha büyük boyutlarda plaj çantalarını seçmeniz önemlidir.
  • Plaj çantalarının içine yedek mayolar, deniz gözlüğü, güneş kremi, yedek terlik, yedek mayo, içme suyu, okumak için kitap, havlu ve benzeri ürünlerin olacağını düşünerek yeterli büyüklükte bir çanta seçimi yapabilirsiniz.
  • Plaj çantası seçenekleri arasında havlu biçiminde ürünler de vardır. Bu ürünler katlandıklarında plaj çantası, açıldıklarında plaj havlusu halini aldıkları için kullanışlıdır. Böylece yer ekstra yer kaplamadan havluzunu kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Hem kol çantası şeklinde hem de sırt çantası şeklinde plaj çantası modelleri vardır. Sırt çantası şeklindeki modeller biraz daha geniş ve büyüktür.
  • Plaj çantalarının kumaşları da birbirinden farklıdır. Hasır plaj çantası, bez plaj çantası, kanvas plaj çantası, bambu plaj çantası gibi farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Plaja giderken yalnızca büyük çantalar kullanılmaz. Özellikle tek başına plaja gidenler için elde tutulan bir plaj çantası da yeterli olabilir. El çantası biçiminde tasarlanan bu plaj çantalarının içerisinde güneş kremi, kitap gibi ufak eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.
  • Eşyalarınızın sahilde ıslanmaması için seçtiğiniz çantanın materyaline de dikkat edebilirsiniz. Silikon çantalar su geçirmez olduğu için sudan etkilenecek eşyalarınızı bu tarz çantaların içine koyabilirsiniz. Ayrıca fermuarlı, ağzı tamamen kapanabilen çantaları da tercih edebilirsiniz. Böylece çantanızdakilerin dökülmesinin önüne geçebilirsiniz.
  • Plaj çantasının askılarının da dayanıklı kumaşlardan yapılması gerekir. Çantanın içini yedek kıyafetler, ihtiyacınız olan ürünler ve farklı aksesuarlar ile doldurabileceğinizi düşünürsek çantanın sağlamlığı önemlidir. Omzunuzu incitmeyecek ve askıları dayanıklı bir çanta seçebilirsiniz.
  • Plaj çantalarının farklı renk ve desenleri de vardır. Kendi tarzınıza en çok uyan, kullanmayı en çok seveceğiniz modeli tercih edebilirsiniz.
  • Büyük plaj çantasının yanında bir de küçük bir plaj çantası alabilirsiniz. Çantanın içinin daha düzenli olması ve aradığınız ürüne hemen ulaşabilmeniz için bu küçük çantayı kullanabilirsiniz.Bozuk paraları, tokaları ya da ufak eşyaları küçük çantaya koyup küçük çantayı da büyük plaj çantasının içine yerleştirebilirsiniz.

Yaz sezonun gelmesiyle birlikte önemi artan plaj çantalarını ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Plaj Çantaları

Kadın, erkek ve çocuk plaj çantası modelleri vardır. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde her yaşa, tarza ve bütçeye uygun plaj çantasını bulabilirsiniz. Farklı ebat, renk, malzeme ve tarzlarda üretilen plaj çantaları arasından kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Plaj çantalarının fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bu farklılık; çantanın boyutundan, markasından, kumaş türünden kaynaklı olabilir.