Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kadın Çapraz Çanta

Çantalar, kadınların vazgeçilmez parçalarından biridir. Kombinlerin en önemli tamamlayıcısı olarak, işlevsellik olarak ve şıklık olarak çantalar, kurtarıcıdır. Günlük olarak en çok kullanılan çanta modellerinden biri de çapraz çanta, postacı çantasıdır. Ofiste, günlük olarak, gece şıklığı için ya da okulda kullanmak için siz de kadın çapraz çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Son trendlerden biri olan kadın çapraz çantaların farklı modellerini Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Farklı Tarzlarda Kadın Postacı Çantaları

Çanta, oldukça geniş bir kategoridir. Hem işlevlerine göre hem boyutlarına göre hem tarzlarına göre çantalar farklı isimler alır. Kadın postacı çantası çeşitleri de, son zamanlarda en sık kullanılan çanta modelleri arasında yer alır. Rahatlık ve şıklığın bir arada olduğu postacı çantaları, çabasız bir tarz oluşturmanızı sağlar. Hem rahat görünümleri tamamlamak için hem de şık bir görüntü oluşturmak için kadın postacı çantalarını tercih edebilirsiniz.

Kadın postacı çantalarının farklı özellikleri vardır:

  • İlk olarak çok çeşitli kumaş alternatifleri, kadın postacı çantası seçeneklerine göze çarpar. Örneğim kanvas kumaş ile tasarlanan kadın postacı çantaları, pamuklu kumaşlar ile tasarlanmış kadın postacı çantaları en sık tercih edilen modellerdendir. Ayrıca spor çantası olarak da bu tarz çantalara şans verilebilir.
  • Desenli ya da düz kumaşlar ile tasarlanan postacı çantaları vardır. Farklı tarzlara hitap eden bu modeller ile eşsiz tarzlar oluşturabilirsiniz.
  • Deri kadın postacı çantası modelleri de son zamanlarda trend olmuş durumda. Tarz bir görüntü, şık bir duruş içi bu tarz modelleri inceleyebilirsiniz. Hem suni deriden hem de gerçek deriden üretilen kadın postacı çantası seçenekleri arasından kendi tarzınıza uygun olanı bulabilirsiniz.
  • Kimi postacı çantaları çok fazla sayıda cebe sahiptir. Postacı çantalarını cazip kılan özelliklerden biri de budur. Çantaların cepleri, farklı işlevlere sahiptir. Özellikle çocuklu anneler için çok cepli çantalar, kullanışlıdır.
  • Kadın postacı çantası çeşitleri farklı boyutlardadır. İçine bilgisayarınızı ya da kitaplarınızı koyabileceğiniz kadar büyük, sadece birkaç ihtiyacınızı koyabileceğiniz kadar küçük kadın postacı çantası seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan büyüklükte bir postacı çantası ile tüm ihtiyaçlarınızı kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kadın postacı çantaları arasında seçim yaparken;

  • İlk olarak çantanın büyüklüğüne dikkat edebilirsiniz. Ne kadar büyük bir çantaya ihtiyacınız var? Okula götüreceğiniz işyalarınız için mi bir çanta arıyorsunuz yoksa spor giysilerinizi taşıyabileceğiniz bir çanta mı? Bu detaylar doğrultusunda bir spor çanta tercih edebilirsiniz.
  • Özellikle günlük olarak bir kadın postacı çantası kullanmak istiyorsanız daha spor çantalara göz atabilirsiniz.
  • Klasik renklere sahip olan postacı çantalarını tercih edip kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz gibi renkli, desenli tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde pek çok farklı tarzda kadın postacı çantasını bulabilirsiniz. Farklı tasarımlar, farklı boyutlar, çeşitli malzemelerden üretilmiş çantalar ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kadın Postacı Çantalarını Keşfedin!

Kadın postacı çantası fiyatları değişkendir. Farklı modeller, farklı kumaş türleri ve alternatifler dolayısıyla çantaların fiyatı değişir. Çantaların malzemesi, markası, büyüklüğü gibi pek çok etken de kadın postacı çantası modellerinin fiyatının değişmesinde etkilidir. Siz de Çiçeksepeti’nde hem kendi tarzınıza hem de bütçenize uygun olan kadın postacı çantası seçeneklerini bulabilirsiniz!