Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kadın Spor Çantaları

Günlük hayatta ve antrenmanlarda yanınızda bulundurmanız gereken çok sayıda eşya vardır. Spor çantaları geniş iç hacimleri ve ergonomik tasarımları ile spor eşyalarınızı düzenli biçimde yanınızda taşımanızı kolaylaştırır. Kadın spor çantası modelleri geniş bir renk ve desen çeşitliliğine sahiptir. Ünlü markalar tarafından tasarlanan kaliteli kadın spor çantası çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kadın Spor Çantası Modelleri

Spor çantaları farklı tasarım özellikleri kullanılarak üretilir. Sırt ve omuzda taşınmaya uygun olanların yanı sıra el çantası olarak tasarlanan çeşitleri de vardır. Kadın spor sırt çantası modelleri su, yedek kıyafet, atıştırmalık, cüzdan ve telefon gibi eşyalarınızı yanınızda taşımanız için idealdir. Geniş iç hacmi sayesinde tüm eşyalarınızı içine düzenli biçimde yerleştirebilirsiniz

Bayan spor omuz çantası çeşitlerinde uzun ve kısa taşıma sapı seçenekleri vardır. Uzun sapı sayesinde çapraz asarak da kullanabilirsiniz. Bol gözlü omuz çantalarında ayakkabılarınızı da taşıyabilirsiniz. Sırt ve omuz spor çantalarını kampta ve doğa yürüyüşlerinde de keyifle kullanabilirsiniz.

Spor Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın spor çantası modelleri her türlü ihtiyaca uygun olarak tasarlanır. Küçük ve büyük hacimli çantalar arasından aktivite yoğunluğuna en uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Desen ve renk seçimini de spor dalına uygun olarak yapabilirsiniz. Kamp ve avcılık gibi aktiviteler için kamuflaj desenli ürünleri kullanabilirsiniz.

Eşyalarınızın çantanın içinde düzenli olarak kalması için farklı boyutlarda gözlere sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Cüzdan, telefon, anahtar gibi sık kullanılan ürünlere kolayca erişbileceğiniz fermuarlı bir bölme işinizi kolaylaştıracaktır.

Uygun Fiyatlı Kadın Spor Çantaları ÇiçekSepeti’nde!

Spor çantaları hafif ve su geçirmez kumaşlar kullanılarak üretilir. Taşıma kolaylığı sağlayan tutma sapları da ağırlığa karşı oldukça dayanıklıdır. Sportif aktivitenizin yoğunluğuna göre çanta seçimi yapabilirsiniz. Bisiklet sürerken küçük bir çanta işinize yarayacaktır. Dağ tırmanışı içinse daha büyük boyutlardaki fonksiyonel spor çantalarını tercih edebilirsiniz.

Bayan spor çantası fiyatları kumaş kalitesine, boyuta ve tasarım özelliklerine göre değişir. İndirim fırsatlarından yararlanarak kaliteli ve dayanıklı kadın spor çantalarında uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlı kadın spor çantası çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.