Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kadın Spor Modası

Sağlıklı bir yaşam için spor vazgeçilmezlerinizdense bu tarzınızı günlük hayatınıza da yansıtabilirsiniz. Sadece kıyafetleriniz ile değil aksesuarlarınızla da kadın spor modasına ayak uydurabilirsiniz. Termos, matara, nabız ölçer saat, spor çantası gibi farklı malzemelerin hepsini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Ayrıca kamp ve aktiviteler içinde bu tarz ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Kişiye Özel Termos ile Kahveniz Size Özel Olsun 

Spor yaparken yanınızda taşıyabileceğiniz kişiye özel termoslar ile kahvenizi ya da organik içeceklerinizi tüketebilirsiniz. Özellikle içeceklerinizin tazeliğini korumasını istiyorsanız, kişiye özel termos çelik kaplaması sayesinde uzun süreli olarak içeceklerinizin ısısını muhafaza eder. Spor sırasında yanınızda su bulundurmak için de termos tercih edebilirsiniz. İsim yazdırabileceğiniz bu kişiye özel termosu sevdiklerinize de hediye ederek, onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

Spor Yaparken Doktorunuz Nabız Ölçer Saat ile Hep Yanınızda

Spor yaparken sürekli yanınızda olan nabız ölçer saat tüm vücut fonksiyonlarınızı kontrol eder ve sağlık durumunuzu size bildirir. Yürürken ya da koşarken kaç adım attığınızı ve kilo verme oranınızı hesaplar. Nabzınız hızlandığında size bildirir. Nabız ölçer saat ile spor yaptığınızda sporunuzun ne kadar faydalı olduğunu her an görebilirsiniz. Elektronik ekranı sayesinde size daha kolay bir görüş imkânı sunar. Hafif oluşu ile sporunuzu etkilemez. 

Spor Ayakkabısı Tercihleriniz ile Sağlıklı Yürüyüşler Yapın

Spor ayakkabısı tercihi yapacağınız spora göre çok önemlidir. Yürüyüş ve koşu için özel olarak ayakkabı tercih etmelisiniz. Ayak konforunuzu ön plana çıkaran modeller, yürüyüş yaparken sizi rahatsız etmez ve yanlış bir hareket yapmanızı önler. Yürüyüş ayakkabıları sayesinde daha uzun süreli yürüyüşleri daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Spor ayakkabı seçiminde mutlaka kendi ayak yapınızı da göz önünde tutmalısınız. Bu şekilde daha sağlıklı yürüyüşler yapabilirsiniz. 

Haftasonu Aktiviteleriniz için Çadır Seçenekleri 

Haftasonunuzu eğlenceli ve kaliteli bir şekilde geçirmek için kamp alanlarını tercih edebilirsiniz. Doğa aşığıysanız, çadırınızı kurarak zamanınızı doğanın içerisinde dilediğinizce dinlenebilir, rahat bir uyku çekebilirsiniz. Tercih edeceğiniz çadır modeli, ortamın hava koşullarına uygun olmalıdır. Kolay kurulum sağlayan kamp çadırı tercih ettiğinizde zaman kaybetmemiş olursunuz. Aynı zamanda çadır boyutları ve kumaşı da oldukça önemlidir. Mevsime göre çadır tercih ettiğinizde üşümez ya da sıcaktan bunalmazsınız. Çocuklarınız ile beraber keyifli zaman geçirmek için aile boyu çadırları tercih edebilirsiniz. 

Seyahatleriniz için Farklı Boyutlarda Valiz Seti

Seyahat etmeyi seviyorsanız ve spor aktiveleri eşyalarınızı yanınızda taşımak için valiz tercih edebilirsiniz. Valiz seti üç farklı boydan oluşur. İhtiyaçlarınıza göre istediğiniz boyu tercih ederek seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çelik dış yüzeyi kırılma ve eşyalarınızın zarar görmesi gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Valizler spor aktiviteleriniz için de tüm spor malzemelerinizi taşıyabileceğiniz boyuttadır. Tekerlekli yapısı sayesinde konforlu bir şekilde eşyalarınızı taşımanızı sağlar.

Her Yaştan İnsan için Bisiklet

Günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz özelliklerin dışında doğa ve orman sürüşleri içinde bisiklet modelleri vardır. ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek spor ve aktiviteleriniz için ihtiyacınız olan her şeyi tek tık ile bulabilirsiniz. Bisiklet, çadır, termos, kamp malzemeleri, kahve ve valiz gibi daha birden fazla ürün ÇiçekSepeti’nde bir arada yer alır. Ürünlerin teknik özelliklerini detaylı bir şekilde görmek için ürün detaylarına tıklamanız yeterlidir. Hangi yaş grubu için uygun olduklarını ya da garanti sürelerini öğrenerek tercihlerinizi yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti her bütçeye uyum sağlayacak spor ürünleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Ürünlerin garantilerinin de olması ile ÇiçekSepeti size tamamen kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlar.