İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadın Spor Outdoor Ürünleri

Günlük hayatında rahatından taviz vermeyen biriyseniz, ÇiçekSepeti'nin kadın outdoor kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Kadın spor Outdoor ürünleri konforlu ve yumuşak yapısı ile rahat hareket etmenizi sağlayarak size yüksek konfor sunar. Rahat bir şekilde spor yapabilmeniz için ÇiçekSepeti geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Markaların Günlük Spor Ayakkabıları ile Rahat Yürüyüşler Yapın

Günlük hayatınızda ayak sağlığınıza önem veren ürünleri tercih ederek, rahat ve uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Günlük spor ayakkabısı için ÇiçekSepeti sizlere kaliteli ve bütçenize uyum sağlayan çok sayıda spor ayakkabı modelini bir arada sunar. Pamuk, viscon ve yumuşak materyallerden oluşan ayakkabı modelleri ile ayak sağlığınıza zarar vermeden rahat yürüyüşler yapabilmeniz mümkün. Günlük spor ayakkabı modellerini, günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi spor ve yürüyüşler için de tercih edebilirsiniz.

Antrenman Çantası ile Spor Eşyalarınızı Rahat Taşıma Kolaylığı

Spor yapmayı seviyorsanız antrenman çantası kullanarak tüm spor eşyalarınızı kolay bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Antrenman çantalarında bulunan çapraz askı seçeneği omuzunuzu yormaz. Outdoor çantalar, çok fazla gözden oluşur ve tüm eşyalarınızı alabilecek kapasiteye sahip. Antrenman çantasını sadece spora giderken değil, gezi ve seyahatleriniz için de kullanabilirsiniz. Geniş saklama alanı size ihtiyacınız olan alanı fazlasıyla sağlar. Farklı renk ve model seçenekleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan outdoor çantaları inceleyebilirsiniz.

Sweatshirtler ile Kış Aylarında da Spor Yapmaya Devam Edin

Soğuk kış aylarında açık havada spor yapmanız için özel olarak üretilen sweatshirt modelleri, pamuklu bir dokuya sahip örme kumaştan oluşur. Kalın dokusu sizi soğuğa karşı korurken aynı zamanda ter emici özelliği ile spor esnasında terleyerek hasta olmanızın önüne geçer. Sweatshirtlerinizi sadece spor yaparken değil, günlük hayatınızda da spor kombinlerle kullanabilirsiniz.

Kırılmaz Valiz Seti ile Seyahat Etmek Artık Çok Daha Keyifli

Seyahatleriniz için özel olarak tasarlanan kırılmaz valiz seti üç farklı boya sahip. Eşyalarınızın miktarına göre istediğiniz valizi seçerek seyahat edebilirsiniz. Kırılmaz dış kaplamaya sahip olan valiz setinin dayanımı yüksektir ve kolay kolay deformasyona uğramaz. Bu sayede size uzun süreli bir kullanım imkanı tanır. Valiz seti seyahatlerinizi kolaylaştırırken, tekerlekli yapısı sayesinde sizi yormaz. Sürükleyerek kendinizi yormadan valizinizi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Kadın Tayt Modelleri ile Spor Tarzınızı Tamamlayın

Spor yaparken rahat hareket etmenizi sağlayan esnek yapılı tayt modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Beden ölçülerinize uygun tayt modellerini günlük hayatınızda sporda, yürüyüşlerde kullanabilirsiniz. Esnek yapısı sayesinde tayt, rahat hareket etmenizi sağlarken sizi kavrayarak fit bir görünüme ulaşmanıza da yardımcı olur. ÇiçekSepeti pek çok farklı markaya ait olan outdoor tayt modellerini, aradığınız tüm spor malzemelerini ve giyim ürünlerini size bir arada sunar.

Sırt Çantası Modelleri ile Eşyalarınızı Daha Kolay Taşıyın

Spor yaparken ya da seyahatlere giderken yanınıza alacağınız eşyaları sırt çantası ile kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Sırt çantaları spor görünümleri ile tarzınızla bütünlük sağlarken aynı zamanda yanınızda taşımak istediğiniz eşyaları bir arada tutar. Sırt çantaları model olarak geniş bir seçkiye sahiptir. Birbirinden farklı markanın farklı renklerdeki tasarımlarını kullanarak tarzınızla bir bütün oluşturabilmeniz mümkün. Kullanım amacınıza yönelik sırt çantalarının boyları arasında ihtiyacınız olan boyu satın alabilirsiniz. ÇiçekSepeti spor giyim konusunda aradığınız tüm ürünlere sahip. Bütçenize uygun kadın spor outdoor ürünlerini inceleyerek, ihtiyacınız olan ürünleri bulabilir, geniş ürün ve marka yelpazesi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Almak istediğiniz ürünler hakkında kullanıcıların yapmış oldukları yorumlara bakarak da ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.