İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadın Spor Şortlar

Günlük hayatta bedenin sağlıklı kalabilmesi için düzenli spor gerekliliktir. Özellikle sporla ilgilenenler için farklı birçok giysi türü üretilir. Kadın spor şort hareket kabiliyetinin engellemediğinden sıklıkla tercih edilen spor kıyafetleri arasında yer alır. Uzunlukları farklı ölçülerde olan spor şort bayanlar için özel olarak tasarlanır. ÇiçekSepeti’nden spor şortlara göz atabilirsiniz.

Kadın Spor Şort Modelleri

Herkesin tarzı farklılık gösterebilir. Bu noktada kadın spor şort modelleri kadınların uygun olanı bulması için farklı tasarımlarda, desenlerde ve renklerde üretilir. Özellikle açmalı germeli hareketlerin bulunduğu egzersizler yapılırken tercih edilen spor şortlar, rahat olmaları nedeniyle tercih edilir.

  • Dünya çapında adını duyuran popüler markaların ortaya koyduğu kadın şortları farklı formlara sahiptir. Bunlar arasından bacağı saran esnek şortlar ilgiyle karşılanır. Yoga ve plates başta olmak üzere rahatlık gerektiren çeşitli egzersizlerde kullanılabilir.
  • Çoğunlukla pamuk ve polyester malzemelerden üretilen kadın kısa spor şortlar günlük hayatta ve egzersizlerde kullanmak için uygundur. Bu modellerin birçoğunun bel kısmında bağcığı mevcuttur. Bu sayede belinde yer alan bağcığı sıkarak şortu kendi bedeninizle uyumlu bir hale getirebilirsiniz.
  • Rahatlığın yanı sıra esnekliğe önem verenler tarafından kadın şort taytları ilgiyle karşılanır. Biker şort olarak geçen bu modellerin kısa ve uzun olanları mevcuttur. Kısa olanlar baldırda biterken uzun modeller diz kapağının biraz üstünde yer alır.

Her Bütçeye Uygun Kadın Spor Şortlar

Spor şortlar kendi içinde farklı çeşitlere ayrılır. Bu çeşitlilik doğrultusunda fiyatlar değişiklik gösterebilir. Genel itibarıyla herkesin bütçesine ve tarzına uygun olanı bulabileceği spor modeller, rahatlığıyla sevenlerinin beğenisini kazanır.

Uygun fiyatlı kadın spor paraşüt şortlar sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Bol olan bu modellerin çeşitli tasarımları mevcuttur. İç kısmında bacağı saran astarı bulunan çeşitleri vardır. Bunlar yoga gibi baş üstü hareketlerde rahat kullanım sağlanmasına olanak tanır. Esnek ve kaliteli kumaşlardan üretilir. Dış kısmında yer alan paraşüt kumaşsa bol olduğu için rahatlık sağlar. ÇiçekSepeti’nden bütçenize ve tarzınıza hitap eden modeli tercih ederek satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.