Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kadın Trekking Çanta Çiçeksepeti’nde!

Kadın trekking çanta özellikle doğa yürüyüşlerinde ve kamplarda kullanılmak üzere tercih edilir. Doğada kamp yapmaktan keyif alıyorsanız konfor sağlamak için kadın kamp çantası çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Sırt çantası olarak tasarlanan çeşitler doğada yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları taşımanız için olanak sağlar. ÇiçekSepeti’nden farklı tasarımda ve renkte üretilen modellere göz atabilirsiniz.

Kadın Trekking Çanta Çeşitleri

Trekking sırt çantası kadınlara özel üretilen modelleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özel malzemelerden ortaya konulduğu için güneşte solmaya karşı dayanıklıdır. Renk pigmentasyonları kuvvetlidir. Siyah, pembe ve kırmızı gibi canlı renklere sahip olan çantalardan tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

  • Herkesin kendine uygun olanı bulabilmesi için farklı markalar tarafından çeşitli modeller üretilir. Özellikle doğayla iç içe olunan seyahatlerde sıklıkla kullanılır.
  • Modellerin hepsi geniş bir yapıya sahiptir. İç hacminin genişliği sayesinde dilediğiniz eşyayı rahatlıkla yanınızda götürebilirsiniz.
  • Kadınlara özel olarak üretilen dağcı sırt çantası çeşitleri mevcuttur. Trekking sporuyla ilgilenenler için tasarlanan modellerin bir kısmı su geçirmez yapıdadır. Bu sayede yağışlı havalarda çantanızda taşıdığınız eşyalar zarar görmediğinden rahatlıkla kullanılabilir.
  • 10 litrelikten 65 litreliğe kadar çanta çeşitleri mevcuttur. Kullanacağınız alana yönelik uygun olanı tercih ederek üründen üst düzey verim alabilirsiniz. Büyük tasarımlardan tercih ederek kamplarınızda çadırınızı, matınızı ve benzeri birçok eşyanızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Kadın Trekking Çanta Fiyatları

Doğada yapılacak farklı birçok spor türü vardır. Bu sporlarda yanınızda ihtiyaçlarınızı taşımak için kadın yazlık sırt çantası çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Ağırlık yapmayan ince kumaşıyla kullanımı kolaydır. Üstelik yazlık modellerin çoğu ince olmasına rağmen tok kumaşlardan üretilir. Bu sayede çantasının yapısı uzun vadede bozulmaz ve rahatlıkla kullanılabilir.

Genellikle doğa yürüyüşlerinde ve benzeri alanlarda kullanılan kadın outdoor sırt çantası modelleri günlük kullanıma uygundur. Yanınızda eşyalarınızın büyük kısmını götürmeniz gereken seyahatlerinizde kadın trekking çantalarından yararlanabilirsiniz. Geniş hacmi sayesinde eşyaların büyük kısmını rahatlıkla alabilen bir yapıya sahiptir. ÇiçekSepeti’nden farklı modelleri inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.