İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

513 ürün bulundu.

Kadın Yüzücü Mayoları

Yüzme tüm kasların aynı anda çalışmasını sağlayan etkili ve eğlenceli bir spor dalıdır. Yüzücü mayoları spor sırasındaki performansınızı yükselten ürünlerdir. Zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip kadın yüzücü mayosu çeşitleriyle denizin ve havuzun tadını çıkarabilirsiniz. Geniş beden aralıklarında sunulan şık tasarımlı kadın yüzücü mayosu modellerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Renkli Kadın Yüzücü Mayoları

Yüzerek form tutmak ve kaslarınızı güçlendirmek isterseniz denize ve havuza girerken giyebilmek için bir mayoya ihtiyacınız olacaktır. Kırmızı, beyaz, siyah yüzücü mayosu kadın yüzücüler için oldukça ideal ürünlerdir. Vücudu saran ve su üzerinde kayıyormuş gibi bir his yaratan yüzücü mayolarıyla performansınızı yükseltebilirsiniz.

Standart mayolara oranla daha esnek ve vücudu daha sıkı saran yüzücü mayoları göz alıcı desenlerle de süslenir. Kolay giyilip çıkarılabilen kadın yüzücü mayoları kısa sürede kuruyarak üşümenizi engeller. Klor, iyot ve güneş ışınlarına karşı da oldukça dayanıklıdır.

Kadın Yüzücü Mayosu Markaları

Sevilen spor giyim markaları her branş için uygun özellikler taşıyan giysiler tasarlar. Ünlü markaların mayo tasarımları da şık ve konforlu yapılarıyla dikkat çeker. Kadın yüzücü mayosu Adidas markası altında da sunulur. Markanın logosunun yer aldığı birbirinden renkli mayo tasarımları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kadın yüzücü mayosu Nike modelleri arasında geniş bir yer tutar. Geniş beden aralıklarında sunulan kadın yüzücü mayoları pratik omuz askıları sayesinde şık bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olur. Vücudunuzu nazikçe saran, hatlarınızı toparlayan ve çabuk kuruyan mayolarla özgürce yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Kadın Yüzücü Mayoları ÇiçekSepeti’nde

Kadın yüzücü mayosu çeşitleri farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Standart kesimli mayoların yanı sıra etekli ve şortlu modelleri de tercih edebilirsiniz. Kadın yüzücü mayosu şortlu modelleri kalça bölgesini kapatarak rahat hissetmenizi sağlar. Suya girdikten sonra genişlemez ve hava kabarcıklarına da neden olmaz.

Kadın yüzücü mayosu fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda yer alır. Fiyatlar tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Kampanyalardan faydalanarak kaliteli spor giyim markaları tarafından tasarlanan yüzücü mayolarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kaliteli kadın yüzücü mayosu çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.