İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bayana Hediye Ne Alınır?

Herhangi bir arkadaşa hediye almak beğenip beğenmeyeceği kaygılarından ötürü oldukça zor bir işken, "bayana hediye almak" sorunsalı iki kat zorlaştırır desek yanılmış olmayız sanıyorum. Bayana hediye ne alınır sorusunun cevabı standart hediye gruplarıyla kısıtlanamayacak kadar geniş olduğu için, önce ne için hediye alınacağını bilmek gerekir.

Kadınları en çok mutlu eden hediyeler?

Bayan arkadaşa doğum günü hediyesi alınacaksa nispeten daha kolay ve geniş bir hediye çeşitliliği arasından seçim yaparsınız. Fakat bayan sevgiliye doğum günü hediyesi alınacaksa ikinizin ortak noktalarından yola çıkarak hediye seçmek daha mantıklı olur. Her hediye her kadını mutlu etmeyecektir. Hediyenin özelliğinden çok duygusallığı, fiyatından çok anlamı kadınlar için her daim daha önemlidir. Bu yüzdendir ki bayana hediye alırken aklınızın bir köşesinde "hediyenin anlamı" hususu yer almalı ve seçiminize doğrudan etki etmelidir.

Bayana Hediye Fikirleri

Kadın ruhuna hitap edecek hediyeyi seçmek özellikle bir erkek için içinden çıkılmaz bir hediye seçme çaresizliği anlamına gelir. Bayana hediye denilince akla ilk gelen joker hediyeler (kitap, parfüm) devreye girer. Fakat emin olun bu tarz klasik hediyeler almak yanlış hediye seçme korkusundan daha kötü bir durum oluşturabilir. Onun gözünde hediye alırken bile ince düşünemediğinizi ifşa etmiş olursunuz. 

Peki, kadın ruhuna hitap edecek hediye nasıl seçilir?

Doğru hediyeyi belirleyecek en önemli veri, o insanla ilgili ne kadar çok şey bildiğinizdir. Yeterince tanımadığınız, hoşlandığı şeyleri veya hobilerini bilmediğiniz birine hediye seçmek en zorudur. Bu yüzden önce malum kişiyle ilgili bilgi toplamalısınız. Sonrasında sevdiği renkler, kullanmayı sevdiği aksesuarlar, burcu, favori dizi/film karakterleri vb. ilgi alanlarını -ilgi derecesine göre- sıralayın. Bayana alınabilecek hediyeler kategorimizde, oluşturduğunuz listeden en az 2-3 maddeyle uyuşan hediye seçeneklerini seçerek ayırın. Son olarak içinize sinen, doğru hediye konusunda ikna olduğunuz ve bütçenize uygun opsiyonu seçerek satın alabilirsiniz.

Bu yöntemle seçeceğiniz hediyelerde mutlu etme oranınız oldukça yüksek olacaktır. İyi şanslar!