İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadınlar Gününe Özel İsme Özel Hediyelikler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlanmış, kişiselleştirilebilir hediye, tasarım çiçek, yenilebilir çiçek ve isim/fotoğraf baskılı ürünler ÇiçekSepeti’nde! Beğendiğiniz hediyeliğin üzerine; annenizin, kız kardeşinizin, arkadaşınızın veya veya sevdiğiniz bir fotoğrafını ekletebilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan Kadınlar Günü hediyeleri ile onlara eşsiz, unutamayacakları bir armağan verebilirsiniz.Hediyenizin yanına anlamlı bir kart notu eklemek isterseniz, Kadınlar Günü sözleri sayfamızdaki mesaj örneklerinden faydalanabilirsiniz!

Kadınlar Günü için Kişiye Özel Hediyeler

Her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya Emekçi Kadınlar Günü, herkes için çok kıymetli bir gündür. Kadın haklarının hem de kadınların önemini bir kez daha anladığımız ve onlara içten bir teşekkür edebilme fırsatı yakaladığımız bu özel günde, hayatınızdaki değerli insanlara küçük sürprizler yapabilirsiniz. Büyük fedakarlıklar yaparak sizi yetiştiren annenize, her koşulda yanınızda olan eşinize, sizi hep destekleyen kız kardeşinize veya sevgilinize; hayatınıza bir şekilde dokunmuş ve dokunmaya devam eden her kadına bir hediye alarak onları önemsediğinizi ifade edebilirsiniz.

Özel günlerde sıklıkla tercih edilen kişiye özel hediyeler, 8 Mart Kadınlar Günü hediyeleri arasında da önemli bir yer tutar. Kişiye özel hediyeler, sevdikleriniz için özenle hazırlanan ve her biri eşsiz olan hediyelerdir. Kadınlar Günü için kişiye özel hediyeler arasından dilediğiniz ürünü seçerek ürünün üzerine istediğiniz yazıyı veya görseli ekletebilirsiniz. Böylece sevdikleriniz için seçtiğiniz hediyeyi çok daha özel, çok daha unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Bu özel günde size yardımcı olacak binlerce ürünü ÇiçekSepeti’nde bulabilir, farklı ödeme seçenekleri ve teslimat imkanları ile dilediğiniz zaman sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Kadınlar Günü için kişiye özel hediyeler arasında:

  • Kişiye özel çiçekler: Kadınlar Günü için tercih edilen hediyeler arasında çiçekler sıklıkla yer alır. Kişiye özel çiçekler, sevdikleriniz için özelleştirilen göz alıcı ve unutulmaz ürünlerdir. Harf saksıda sukulent tasarımı, isme özel ahşap saksı ve kaktüs, kişiye özel fotoğraflı çiçek aranjmanı gibi seçenekler ile çiçekleri, sevdikleriniz için daha özel bir hale getirebilirsiniz. Kadınlar Günü’nde hangi çiçek alınır sorusunun cevabını arıyorsanız; Kadınlar Günü çiçekleri sayfamıza göz atabilirsiniz!
  • Kişiye özel BonnyFood çeşitleri: Yenilebilir çiçek buketleri olan BonnyFood çeşitleri de hayatınızdaki özel insanlara Kadınlar Günü’nde verebileceğiniz hediyelerden biri. Kadınlar Günü’nde kişiye özel çikolata kutuları ve BonnyFood seçenekleri ile sevdiklerinizin özel gününe tat katabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan sütlü harf çikolata, kişiye özel mesajlı kek aranjmanı ve kişiye özel büyük tutku kalp kek buketi gibi seçenekleri Kadınlar Günü’nde değerlendirebilir, sevdiklerinize desteğinizi gösterebilirsiniz!
  • Kişiye özel takılar: Takılar da özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden biridir. Kişiye özel takılar, hediye edilen kişi için çok daha özeldir. Şık, kullanışlı ve kullandıkça sizi hatırlatacak bir hediyeyi sevdikleriniz için özelleştirdiğinizde hediyenin anlamı katlanır ve unutulmaz bir hale gelir. İsme özel kolye, kişiye özel setler ve çok daha farklı kişiye özel aksesuarlar ile sevdiklerinizin Kadınlar Günü’nü kutlayabilirsiniz.
  • Kişiye özel fotoğraflı ürünler: Fotoğraflar çoğu zaman anıları paylaşmanın en güzel yollarından biridir. Bir fotoğraf ile çocukluğuna döner insan kimi zaman, bir fotoğraf ile sızlar burnu… Kadınlar Günü gibi özel bir günde de bu yüzden kişiye özel fotoğraflı ürünler tercih edilebilir. Kişiye özel fotoğraflı dönme dolap, kişiye özel fotoğraflı mandallı ipli fotoğraf askısı ve kişiye özel tasarım kanvas tablo gibi ürünler sayesinde sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz!

Yukarıda sıraladığımız ürünlerin yanı sıra kişiye özel kupa bardak, kişiye özel defter-kalem set, kişiye özel puzzle ve kişiye özel saat gibi birbirinden çok farklı hediyeler bulunur. ÇiçekSepeti’nin Kadınlar Günü için kişiye özel hediyeleri arasından sevdikleriniz için en iyisini seçerek onların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayabilir, sevginiz ile onlara destek olabilirsiniz!

Bütün dünya kadınlarının 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nü tebrik ediyor; onlara, dünyaya güzellik kattıkları için teşekkür ediyor; daha eşit, daha mutlu ve huzurlu bir dünya diliyoruz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.