İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kadınlar Günü Kozmetik Ürünleri

Kadınlar Günü, her yıl 8 Mart tarihinde kutlanan ve hayata güzellik katan kadınları mutlu etmek için muhteşem fırsat sunan özel bir gün. Sizi sizden çok düşünen ve her daim yanınızda olan kadınları mutlu etmek için tek bir gün yeterli olmasa da; aslında onlara teşekkür etmek ve önemli olduklarını hissettirmek bu özel günün ana teması. Peki, “Kadınlar Günü özelinde sevdiklerinize ne gibi hediyeler alabilirsiniz, onları en çok ne mutlu eder?” Bu soruların cevabı her kişi için farklı olsa da genelde kozmetik ürünleri kadınları en çok mutlu eden ürünlerin başında gelir. Siz de ÇiçekSepeti’nin sunduğu 8 Mart kozmetik indirimleri ve kozmetik kampanyaları sayesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kadınlar Günü İçin Parfüm Hediyesi

Sizin için oldukça değerli olan ve her zaman mutlu görmek istediğiniz sevdiklerinize Kadınlar Günü hediyesi olarak parfüm almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Unutmayın ki kişiye uygun özel bir koku, daima tarzın en önemli tamamlayıcısı olur. Bu nedenle parfüm seçerken; ten uyumuna, karaktere uygun bir koku seçmek gerekir. Parfümler temel olarak 3 ana notadan oluşur. Bunlar;

  • Üst nota: Parfümün tepe noktası olarak da adlandırılan üst nota, parfümü sıktığınızda hissettiğiniz kokuların bulunduğu alandır.
  • Orta nota: Üst notadan sonra ilk hissettiğiniz kokular bu alandadır. Orta notalar aslında parfüm seçiminde en çok dikkate alınan ve fark yaratan kısımdır.
  • Alt nota: Baz ya da kalp nota olarak da bilinen bu kokular, parfüme derinliği veren kısımdır. En uzun süre üzerinizde bu kokular kalır.

Parfüm seçiminde notalardan sonra dikkat edilmesi gereken konular ise mevsime uygun parfüm seçimi, ten uyumu ve kalıcılıktır. Yaz aylarında daha hafif kokulara yönelmek gerekirken kış aylarında daha kalıcı ve ağır kokular tercih edilmelidir. Cilt tipi yani ten uyumu bir parfümün kendini göstermesi için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bu nedenle cilt tipine uygun bir seçim yapmalı, parfümü cilt bakım ürünleri ile desteklemelisiniz. Son olarak seçtiğiniz parfümün kalıcı olup, olmadığını araştırmanızda fayda var. ÇiçekSepeti Kadınlar Günü parfüm indirimleri sayesinde aradığınız o özel kokuyu uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Kadınlar Günü Kozmetik Kampanyaları ve Hediyeler

Kadınlar için makyaj ve bakımın ne kadar önemli olduğu herkes bilir. Kadınlar; kendini mutlu ve özgüvenli hissetmek, güzel görünmek ve en önemlisi tarzlarını hissettirmek için kozmetik ürünlerini kullanır. Siz de Kadınlar Günü özelinde sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız ÇiçekSepeti kadınlar için kozmetik kampanyaları sayesinde istediğiniz ürünü uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Peki, kozmetik ürünü olarak neler hediye edilebilir? Öncelikle kadınlar makyaj ve kozmetik ürünleri konusunda oldukça hassastır. Bu nedenle bu alanda bir hediye seçimi yapmak istiyorsanız kullandıkları marka ve ürünleri incelemeniz size fayda sağlayacaktır. Bilmediği bir marka veya ürün onları elbette mutlu edecektir ama kullanırken sonuçlarından emin olmadıkları kozmetik ürünleri bir nebze düşünmelerine de neden olacaktır. Hediye olarak kozmetik indirimleri ile sunulan makyaj seti, bakım kutusu, dermaroller yeşim taşı, kaş ve kirpik keratin serumu, saç bakım ürünleri gibi alternatifleri tercih edebilirsiniz. Farklı olarak Kadınlar Günü kozmetik kampanyaları kapsamında sunulan elektronik ürünler, cilt temizleme cihazı, epilasyon aleti, fön makinesi ya da siyah nokta temizleyici gibi seçeneklere de yönelebilirsiniz. Kadınlar Günü kozmetik indirimleri arasından hediye seçimi yaparken hediye alacağınız kişinin ihtiyaçlarını tespit ederek bu alanlarda bir hediye seçmeniz; hem kullanışlı hem de faydalı bir hediye vermenize vesile olur.

ÇiçekSepeti 8 Mart kozmetik kampanyaları sayesinde aradığınız her türlü hediyeyi uygun fiyatlarla sipariş edebilir, hızlı gönderim ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.