İPTAL
Kadınlar Günü - Kurumsal Hediyeler

kurumsal hediyeler kadınlar günü

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde çalışanlarına ya da müşterilerine, onlara özel olarak hazırlanmış hediyeler vererek mutlu etmek isteyen şirketler için birbirinden güzel ve anlamlı hediyeler ÇiçekSepeti’nde!

Kadınlar Günü için kurumsal hediyeler arayan kişi veya kurumlar için birbirinden güzel hediye ya da hediye gruplarının isteğe özel olarak hazırlandığı ve toplu satış sağlandığı ÇiçekSepeti’nde şirketlerin Kadınlar Günü hediyeleri hazır! 8 Mart temalı; Kişiye özel kalem ve kalem setleri, kişiye özel defterler, hediye kupalar, kişiye özel teraryumlar, kişiye özel tasarım çiçekler ve kişiye özel bonnfyood ürünlerinden dilediklerinizi toplu sipariş verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı isim yazdırılabilen veya fotoğraf baskısı yapılabilen hediyeleri aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz:

⏩ Toplu Sipariş verilebilen Kadınlar Günü temalı Çiçek Ürünleri

⏩ Kişiselleştirilebilir Kadınlar Günü Temalı Ürünler

⏩ Toplu Alım Yapabileceğiniz Tasarım Çiçek Aranjmanları

Bize Ulaşın:

Aşağıdaki numaradan ÇiçekSepeti müşteri hizmetlerini arayarak, "kurumsal hediyeler" ile ilgili kanaldan müşteri temsilcimizle görüşerek toplu sipariş verebilirsiniz:

kurumsal toplu satış iletişim

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.