Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kadınlar Günü - 8 Mart 2024

Kadınlara bir kaç anlamlı söz ve çeşitli armağanlar önemlerinin hissettirildiği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hayatlarındaki kadınlara hediye alma çıkmazına giren herkesin yardımına ÇiçekSepeti koşuyor! Kadınlar Günü kampanyası özelinde en uygun fiyatlarla size birbirinden güzel hediye seçenekleri sunan ÇiçekSepeti, her yıl olduğu gibi bu yıl da kullanıcıların ilk tercihlerinden. Kadınlar Günü'ne özel hazırlanan yüzlerce ürün arasından bu özel gün için uygun bulduğumuz ürünleri listelediğimiz sayfamızda ona en çok yakışanı kuşkusuz sadece siz seçebilirsiniz.

Kadınlar Günü Ne Zaman?

Kadınlar Günü, tarihi 1857'ye uzanan ve ilk kez New York kutlanarak tüm kadınlara adanan özel bir gün. Türkiye'de her yıl Mart ayının 8'inde kutlanmaktadır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

Kadınlar Günü'nün tarihçesi elim bir olayda hayatını kaybedenler kadınların anısına ortaya çıkan bir kutlamadır. 1857'de ki trajedide hayatını kaybeden kadınların anısına her yıl bahar aylarında kutlanan Kadınlar Günü, 1920'li yıllarda 8 Mart olarak belirlenerek, tüm dünyada aynı tarihte kutlanılmaya başlandı. Türkiye'de de "Dünya Emekçi Kadınlar Günü" adı altında 1921'den beri kutlanmaktadır.

Onlar hayatımızın en özel varlıkları... Kimi annemiz, kimi hayatımızın en büyük aşkı, kimi kız kardeşimiz, kimi ise göz bebeği kızımız... Hayatımızın en önemli varlığı olan tüm kadınların bu en özel gününde onları siz de yalnız bırakmayın. Bir çiçek buketine, bir hediyeye, onlara tek olduklarını hatırlatan birkaç cümleyi de iliştirip gönderin. Hediye notu konusunda ise Kadınlar Günü ile ilgili sözler sayfamızdan ilham alabilirsiniz.

8 Mart Kadınlar Günü İndirimleri

Kadınlar günü hediyeler sayfamızda hazırladığımız listede değer verdiğimiz kadınlarımıza Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak için çeşitli hediyeler seçebilirsiniz. Kadınlar günü için hazırladığımız listede aynı zamanda Kadınlar Günü özel indirimleri ve 8 Mart kampanyaları sizi bekliyor! Sevdikleriniz için farklı seçeneklerle sunulan hediyelere ÇiçekSepeti’nde Kadınlar Günü’ne özel indirimler ile sahip olabilirsiniz! 

Güzellik kavramının yaratıcısı kadınlara Kadınlar Günü hediyeleri ile unutulmaz bir teşekkür edebilir, günlerini anlamlı kılabilirsiniz. Hem de bunu yaparken Kadınlar Günü kampanyalarını takip ederek, Dünya Kadınlar Günü indirimlerini yakalayabilirsiniz!

Tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz ürünler, Kadınlar Günü kampanyaları ve indirimler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

İlgili sayfaları görebilirsiniz: