İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kağıt Destesi İskambil

ÇiçekSepeti, birlikte vakit geçirmeyi seven aileler ve arkadaş grupları için derlediği kart oyunlarıyla sizleri eğlenceye davet ediyor. Dünyanın tanınmış oyun markalarının ürettiği bu eğlenceli kartlar sayesinde sevdiklerinizle bir arada olmanın ve tatlı rekabetin keyfine varabilirsiniz. Ev ortamında oyunlar oynayıp tatlı sert rekabetlere girmeyi, kazanıp kaybetmeyi seviyorsanız ÇiçekSepeti’nde yer alan kart oyunlarını mutlaka denemelisiniz.

En Sevilen Kâğıt Destesi İskambil Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

En eski iskambil destesinin 11. yüzyıldan kaldığını biliyor muydunuz? Neredeyse bin yıldır insan hayatında olan iskambil kâğıtlarını sevenlerdenseniz doğru yerdesiniz. ÇiçekSepeti, güvenilir markaların en kaliteli ürünlerini sizler için bir araya getiriyor. Tasarladığı iskambil destelerinin uzun ömürlü olmasıyla tanınan The Lord London markası, yüksek kaliteli plastikten ürettiği Velvety serisi ile öne çıkıyor. İskambil destelerinin % 100 plastik malzemesi sayesinde kolaylıkla yıkanıp silinebilmesi markanın imzası gibi. Her iki destede 12 kağıttan oluşan 4’er seri bulunuyor. 2 adet joker ile tamamlanan deste toplam 54 kağıt içeriyor. İskambil kartlarında plastik dokudan hoşlanmıyorsanız Tiger markasının A/30 modeli tam da size göre. Çift destelik bu setin kartları kaliteli Alman hamur kâğıdıyla üretiliyor. Marka oyun boyunca elinizde tuttuğunuz kartların, daha kalın ve yumuşak olmasına önem gösteriyor. Aile ve arkadaşlar arasında sık sık oynanan papaz kaçtı, pis yedili, pişti, 51 ya da konken gibi oyunları oynayabileceğiniz oldukça kaliteli bir set. Her iki seçeneği ve muadili markaların farklı özellikler taşıyan oyun kartlarını ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş verebilir, rakiplerinizle kozlarınızı paylaşabilirsiniz.

Masaüstü Kart Oyunlarının Yıldızı Uno

Masaüstü kart oyunlarının farklı çeşitleri olsa da Uno oyunu son yılların en gözde eğlencesi. Son derece heyecanlı, hızlı ve eğlenceli akışıyla meşhur olan Uno kart oyunu en az iki kişi ile en çok 10 kişi ile oynanabilir. Oyunun doğası gereği, oyuncu sayısı yükseldikçe eğlence seviyesi de yükselir. Elinizdeki kartları bir an önce bitirmek için oyun kuralları içinde rakiplerinize her türlü zorluğu yaşatarak kazanmaya çalışmanız gerekir. Ancak Uno’da oyun bitmeden kazandığınıza asla emin olamazsınız ve zaten asıl eğlence de buradan çıkar. Sevdiklerinizle oyunlar oynamak ve iyi vakit geçirmek sizin için önemliyse evinizde bir Uno destesi bulunmasında fayda var. ÇiçekSepeti ile son derece ekonomik şartlarla sipariş verebilir ve sevdiklerinizle Uno’lu, çekişmeli ve bol kahkahalı saatler geçirebilirsiniz. Benzer eğlenceler için Monopoly gibi farklı içeriklere sahip masaüstü kart oyunlarını da ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Tarot Kartları ile Geleceği Görmeye Ne Dersiniz?

Tarot kartları yüzyıllardır geleceğe odaklanır ve belki de bu yüzden modaları hiç geçmez. Meraklıları günbegün artmaya devam eder. Toplamda 78 karttan oluşan tarot destesi, her insanın bilmek istediği sorulara cevaplar arar. “İyi biriyle tanışacak mıyım? Para kazanacak mıyım? Beni seviyor mu? Bu sektöre yatırım yapmalı mıyım? Beni aldatıyor mu?” gibi akla gelebilecek yüzlerce ayrı soruya Tarot kartları ile cevap bulabilirsiniz. Bu konuda uzman olanların da Tarot okumayı henüz öğrenenlerin de kullandıkları desteler aynı. Yeni başlayanlar için destenin yanında verilen tarot okuma kitapçığı çok önemli. Kitapçık, tarot kartlarını okumada en yaygın tekniklerden biri olan Kelt Haçı Açılış Tekniği’ni öğretiyor. Yani tarot dünyasına açılan gizemli bir kitapçık. Geleceğinizi merak ediyor ve kafanızdaki sorulara mantıklı cevaplar arıyorsanız, yüzyıllardır kullanılan tarot okuma yöntemini deneyebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden sipariş edebileceğiniz tarot seti, tek bir destede toplam 78 kart içeriyor ve bir eğitici kitapçık ile birlikte gönderiliyor. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli kart oyunlarına, geleceği gösteren tarot kartlarına ve geleneksel iskambil destelerine ÇiçekSepeti ile hemen sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.