Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kağıt Ürünleri

Islak mendil, dispanser kağıt havlu, klozet kağıdı ve çok amaçlı yüzey temizleme mendilleri gibi kağıt ürünleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri değerlendirmek istemez misiniz? Farklı işlevleri bulunan kağıt ürünleri, birbirlerinden dokuları bakımından da ayrılıyor. Kullanıcı tercihlerine göre özelleştirilen ürünler arasında parfümlü modeller de bulunuyor. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra aradığınız ürünü bulmanız çok kolay. Siz de kaliteli kağıt ürünleri arasında evinizde ya da iş yerinizde kullanacağınız ürünler bulmak istiyorsanız, ÇiçekSepeti'nde yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Evlerde Kullanılan Kağıt Ürünleri

Doğru seçilen ürünleri daha uzun süre kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak alışveriş yapmak, kağıt israfının önüne geçerek sürdürülebilir tercihler yapmanızın da önünü açıyor. Zira ıslak mendil, servis peçetesi, kağıt havlu ya da peçete gibi ürünleri birbirlerinin yerine kullanmak, kağıt israfına da neden oluyor. 

Ev ortamında hijyen sağlamaya yardımcı olan kağıt ürünleri, yumuşacık dokuları ve işlevsel oluşlarıyla kullanıcıları rahat ettiriyor. En çok tercih edilen ürünlerden olan parfümlü kağıt ürünleriyle ortama ferah bir koku yayılması da mümkün. Kutu ve kova içlerinde yer alan seçenekleri de bulunan bu ürünler, kullanım kolaylığı sağlamak üzere farklı şekillerde geliştiriliyor. Çok amaçlı yüzey temizleme mendilleri ise ev temizliği yaparken toz alma işlemini dakikalar içinde bitirmenize olanak tanıyor. Dezenfektan da içeren bu ürünler sayesinde etkili bir temizlik yapmak çok kolay. Siz de doğru kağıt ürünlerini tercih ederek, yaşam alanlarınızda pratik ve etkili hijyen çözümlerinden faydalanabilirsiniz. 

Maskeler, Klozet Örtüleri ve Dispanserler

Ofisler, iş yerleri ve kafeler hijyen kurallarına eksiksiz uyulması gereken yerler arasında bulunuyor. İşletmelerde kullanılan ürünlerin etkilerinin kaliteleriyle doğru orantılı olduğunu hiç düşündünüz mü? Etkili bir hijyen sağlamak için doğru ürünleri tercih etmek büyük önem taşıyor. Klozet örtüleri, fazla sayıda kişinin kullanma ihtimali olan tuvaletlerde hijyen sağlamanın en önemli araçlarından biri. Dispanser ürünler de teması azalttıkları için işletme tuvaletlerinde mutlaka bulundurulması gereken ürünler arasında yer alıyor. Siz de doğru ürünleri tercih edip gerekli önlemleri alarak, misafirlerinize steril bir ortam sunabilirsiniz. 

Havayı filtreleyerek insan sağlığını tehdit edebilecek zararlı bakterileri ve virüsleri engellemeye yardımcı olan maskeler, hijyen sağlanması açısından da son derece önemli. İş yerlerinin gıda üretimi yapılan bölümlerinde hazırlanan yiyeceklerin steril olması için mutlaka maske kullanmak gerekiyor. Benzer şekilde tuvalet gibi alanların dezenfekte işleminden sorumlu olan kişilerin, temizlik esnasında kendilerini korumaları adına da maske kullanmaları büyük önem taşıyor. İş yerinizde hem kendinizin hem de çalışanlarınızın sağlığını korumaya yardımcı olacak maskeler sipariş etmek için ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. 

Birbirinden Kaliteli Markalar ÇiçekSepeti'nde

Selpak, Eyüp Sabri Tuncer ve Palex gibi öne çıkan markaların kağıt ürünleri, size kaliteli malzemelere ulaşma şansı sunuyor. Uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken ürünler arasından kendi bütçeniz doğrultusunda seçimler yapmanız da çok kolay. Kolonyalı mendiller üzerine farklı koku seçenekleri sunarak çeşitliliği arttıran Eyüp Sabri Tuncer, ofislerde ve iş yerlerinde kullanımı uygun olan dispanser ürünleriyle öne çıkan Palex ve yumuşak dokuları yüksek emicilikle birleştiren Selpak, aradığınız ürünleri bulmanızı zahmetsiz hale getiriyor. Ürünleri tek başlarına satın alabileceğiniz gibi, çoklu seçimler yapmanız da mümkün. 

ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünler geniş fiyat aralıkları dolayısıyla farklı bütçelere sahip kişilere alternatif çözümler de sunuyor. Siz de kendi ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda kağıt ürünleri sipariş etmek isterseniz, ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz an sipariş oluşturabilirsiniz.