Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
BURADAN
BAŞLAYIN

Kağıthane Çiçek Siparişi

Kağıthane ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Kağıthane Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Kağıthane ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Kağıthane'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Kağıthane ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Özel günlerin en vazgeçilmez hediyesi çiçeklerdir. Çünkü çiçek dışında sevdiklerinize alacağınız herhangi bir hediye, hislerinizi sevdiklerinize tam olarak geçiremez. Çiçekler kendilerine has anlamları ile sevdiklerinize aktarmak istediğiniz mesajı onlara en güzel şekilde aktarır. Sevgi, özlem ya da tutku… Her duygu çiçeklerle birlikte Çiçek Sepeti’nde anlam bulur.

Türkiye’nin her noktasında sizi en yakın çiçekçilerle buluşturan Çiçek Sepeti size sadece bir tık kadar yakındır.

Çiçek Sepeti, Kağıthane'de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve birbirinden farklı ve renkli aranjmanlara dakikalar içinde ulaşmanıza olanak sağlar.

İstanbul-Kağıthane Çiçekçileri

Çağlayan Mahallesi, Emniyetevleri Mahallesi, Gültepe Mahallesi ya da Seyrantepe Mahallesi farketmez… Eğer Kağıthane’de ikamet ediyorsanız, Kağıthane çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkıyla bir tık kadar uzağınızda…

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Kağıthane’ye çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti’nden en kısa sürede size en uygun aranjmanı online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Kağıthane Çiçek Sepeti

Bizans döneminde ismi “Pissa” olarak anılan Kağıthane’nin Roma dönemine kadar uzanan bir tarihi vardır. Yapılan arkeolojik kazılarda ayrıca Antik Çağa ait kalıntılar da bulunmuştur. Roma ve Antik Çağ’a ait eserler şu an İstanbul Arkeoloji Müzesindedir.

Antik Çağ’dan Bizans İmparatorluğu’na dönersek, Bizans İmparatorluğu döneminde oldukça önemli bir yerleşim yeri olan Kağıthane, İstanbul’un fethinden sonra da önemini korumuştur. XV. yüzyıl ile birlikte doğal güzellikleri ile ünlenen Kağıthane, eğlence severlerin ortak buluşma alanı olmuş ve bu özelliğini çok uzun yıllar korumuştur.

İstanbul’un en merkezi yerlerine oldukça yakın olan Kağıthane, gezilebileceğiniz yerlerden bazıları şu şekildedir: Sadabad Camii, Sadabad Sarayları ve Hasbahçe Mesire Alanı.

Antik Çağ’a kadar uzanan tarihi ile son derece etkileyici olan Kağıthane ilçesinde size en yakın çiçekçiyi bulmak isterseniz, çiçeksepeti Kağıthane ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti’nden Kağıthane’de yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdikleriniz için en doğru çiçek seçimi yapmak, Çiçek Sepeti’nin sunduğu indirim ve kampanyalardan faydalanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.