İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çay ve Kahve Takımları

Hiçbir şey sabahları içilen ilk fincan kahvenin ya da iyi bir arkadaşla paylaşılan beş çayının yerini tutamaz. Özel bir kahve fincanı veya çay bardağı takımı, kendinizle veya sevdiklerinizle geçirdiğiniz vaktin daha keyifli olmasını sağlar. Kendi mutfağınızda sıcak ve samimi bir kafe ortamı yaratmak için birbirinden şık kahve-çay takımı çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. ÇiçekSepeti, farklı tarz ve bütçeye uygun ve herkese hitap eden kahve-çay takımları sunar. Siz de ucuz kahve-çay takımı fiyatlarıyla ister kendiniz ister sevdikleriniz için birbirinden şık ürünleri keşfedebilirsiniz.

Şık ve Zarif Kahve ve Çay Takımı Çeşitleri

Sevdiğiniz sıcak içeceği yudumlamanın en mükemmel yolunu arıyorsanız, en iyi kahve ve çay takımı setleri arasından seçim yapabilirsiniz. Demleme yöntemi ne olursa olsun, Türk kahvesi, 3. nesil kahveler, geleneksel Türk çayı ve bitki çayını en iyi şekilde servis edebileceğiniz çeşitli stiller bulunur. Damak zevkinize, tarzınıza ve içeceğinize göre takım seçerken, malzemeleri dikkate almanız önemlidir. Cam, porselen, seramik, çini veya çift cidarlı gibi farklı tasarımlar hakkında küçük tüyolar alabilirsiniz.

  • Cam, içeceğin rengini ve kalitesini kontrol etmeyi kolaylaştırdığı için sıcak veya soğuk çaylar için en çok tercih edilen malzemeler arasında yer alır.
  • Son zamanlarda popüler olan çift cidarlı tasarımlar, her türlü içeceğin doğru sıcaklıkta uzun süre kalmasını sağlar.
  • Porselen, sade, şık ve zarif dekorasyona sahip evler için harikadır.
  • Bohem ve rustik bir temaya sahip seramik, doğal hissiyatı sayesinde çay ve kahve keyfini katlar.
  • Çini, zarif tasarımları ve ince çizgileriyle Osmanlı’dan beri Türk kahvesi servislerinin gözdesidir.

Tarzınıza Uygun Kahve Çay Takımları

Kahve-çay takımları, çeşitli şekil ve boyutlarıyla farklı içecek seçenekleri için tasarlanır. Her gün kullanmak için çay ve kahve bardaklarını set halinde veya tek başına satın alabilirsiniz. Sık sık misafir ağırlıyorsanız; çay bardağı, çay tabağı ve çay kaşığı gibi ürünlerden oluşan setler harikadır. Genellikle 6 kişilik olarak tasarlanan çay takımı çeşitlerinin 2 veya 4 kişilik seçenekleri de bulunur. Kristal ve kesme cam gibi takımları, söz ya da nişan gibi özel davetlerde, misafirlerinizi ağırlarken tercih edebilirsiniz.

Kahve fincanı seçerken, hangi tür demleme ve kahve yöntemiyle pişirdiğinizi dikkate almanız gerekir. Espresso kupaları ve Türk kahvesi fincanları, shot şeklinde içildiği için daha küçük tasarlanır. Latte, americano veya filtre kahve için daha büyük kupalar seçebilirsiniz. Sütten gelen köpüğün kesilmemesi için cappuccino veya cortado gibi gibi içecekleri ise daha geniş ve büyük kahve fincanı ile servis edebilirsiniz.

Kullanışlı Çay ve Kahve Takımı Modelleri

Kahve kupalarının ve çay bardaklarının çoğu, edeceğiniz kullanışlı ve şık özelliklere sahiptir. Günlük olarak seçtiğiniz modellerin, bulaşık makinesinde yıkanmasına ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çevre dostu ve doğal ürünlerden hoşlanıyorsanız, seramik gibi hammaddelerden elde edilen fincanlar harikadır. Kahve-fincan takımları, sevdikleriniz için hoş bir hediye de olabilir. Yeni evlenen, ev kuran, iş yeri açan yakınlarınıza veya Anneler Günü gibi özel anlarda kahve-çay takımları armağan edebilirsiniz.

Hediyelerinizi, daha özel ve anlamlı kılmak için kişiselleştirilebilir kahve veya çay takımı seçenekleri de vardır. Fotoğraf, isim, harf veya özel tarihlerle işlenebilen takımlar, bir ömür hatırlanabilecek kadar değerli bir hediye olabilir. Son dakikada bile sevdiklerinize kendilerini özel hissettiren bir jest yapmak için özel baskı tekniğiyle hazırlanan takımları seçebilirsiniz. ÇiçekSepeti, dünyaca ünlü ve yerli markaların en şık kahve-çay takımlarını sunar. Siz de hemen şimdi, kampanya ve indirim ayrıcalıklarıyla kahve veya çay saatinizi keyfe dönüştürebilirsiniz.