İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kaikkialla ÇiçekSepeti'nde!

Fince her yerde anlamına gelen Kaikkialla, arkasında Eurofamily üyelerinin yoğun bilgi birikimi ve paha biçilmez deneyiminin birleştirildiği iddialı bir dış mekan markasıdır. Markanın arkasındaki uzmanlar, 2.000'den fazla açık hava deneyimine sahip iş arkadaşı ve milyonlarca aktif müşteridir. Yüksek kaliteli malzemeler ve özenle hazırlanmış üretim teknikleri ile birlikte, zorlu dış mekan ömrü için yenilikçi ve dayanıklı ürünler geliştirilmektedir.

Doğa gezilerinizde sizi yalnız bırakmayacak Kaikkialla ürünleri, kampanya ve kolay ödeme olanaklarıyla ÇiçekSepeti'nde!

Maceranıza En Güvenilir Eşlikçi Kaikkialla

Ürün yelpazesi, bir yanda gezi çadırları, uyku tulumları ve sırt çantaları gibi teknik dış mekan ekipmanlarını ve diğer yanda sert kabuklu ceketler, yumuşak deniz kabukları ve iç çamaşırları gibi sofistike üst düzey kıyafetleri içerir. Markanın çok yönlü sağlam ürünleri, çekici bir fiyat-performans oranı ile karakterize edilir ve tüm açık hava etkinliklerini kapsar. Kapsamlı ürün yelpazesi, hem giysi hem de ekipman olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri kapsar. Markanın bir diğer amacı da mümkün olan en yüksek kaliteyi mümkün olan en düşük fiyat seviyesinde sağlamaktır.

Dört ülkeden uluslararası bir uzman grubu olan Eurofamily, dış giyim ve ekipmanlarını optimize etmek için ne gerektiğini tam olarak biliyor. Siz de ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun Kaikkialla ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması ile keşfedebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm ürünleri online alışveriş kolaylığıyla evinizin konforunda satın almak için hemen harekete geçebilirsiniz. Ne tür bir macera planlıyor olursanız olun, önce ÇiçekSepeti’ni ziyaret ettiğinizden, sonra Kaikkialla'nızı yanınıza aldığınızdan emin olun!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.