İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Kalecik Çiçek Siparişi

Ankara'nın en eski yerleşim alanlarından olan ve tarihi turizm meraklılarının daima ilgisini çeken Kalecik'in tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Kalecik çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatları ile alışveriş yapabilir ve çiçeklerinizi Kalecik'teki sevdiklerinize kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Kalecik çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ve en şık aranjmanlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin ulaşım imkanları sayesinde Kalecik'in tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilir, Avşar, Buğra, Çandır, Gümüşpınar, Tavşancık ve Yeşilöz gibi tüm Kalecik köylerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara-Kalecik Çiçekçileri

Ankara'nın en eski kalelerinden olan Kalecik Kalesi ile her yıl çok sayıda turist ağırlayan ilçe diğer tarihi ve mimari yapılarıyla da dikkat çekiyor. 1200’lü yıllarda Selçuklular tarafından yapıldığı tahmin edilen Kızılırmak Köprüsü sarı kesme taşları ile misafirlerine benzersiz bir güzellik sunuyor. Tarihi önemi olan Ankara Savaşı sırasında Osmanlı ordusunun da bu köprüden geçtiği biliniyor. Kalecik ilçesi tarihi camileri ile de öne çıkıyor. 1900'lü yılların başında yapılan Tabakhane Cami ve Hasbey ile Şehsuvar camileri de mutlaka görülmesi gereken tarihi mekanlar arasında bulunuyor. İlçenin en önemli yapılarından biri olan Hükümet Konağı özellikle simetrik mimarisiyle ilgi çekiyor. Kurtuluş Savaşı yıllarında cepheden gelen yaralıların tedavisi için hastane olarak kullanılan bina tarihi olarak da büyük bir önem taşıyor. Kalecik'in sayısız güzellikleri arasında Kalecik ilçesi çiçekçileri de bulunuyor. Gül, orkide, lilyum gibi en şık ve klasik çiçeklerin yanı sıra zengin bir çeşitlilik de sunan Kalecik çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Kalecik merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Kalecik'te!

Türkiye'nin en zengin çiçek çeşidine ve en güçlü dağıtım ağına sahip olan ÇiçekSepeti, Kalecik ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Online siparişlerin hepsi Kalecik çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarıyla birlikte sunuluyor. Ankara-Kalecik'e çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir, Kalecik'teki sevdiklerinizi tüm özel günlerinizde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.