Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kalem Setler

Özel günlerin ve hediyelerin vazgeçilmez adresi olan ÇiçekSepeti, sınırsız ürün seçeneğini şık ve sıra dışı tasarımları bir arada sunuyor. Her yaş grubu ve her zevke hitap eden kalem seti ile sevdiklerinizi mutlu edebilir ve özel günlerini anlamlı kılabilirsiniz. Aynı gün teslim fırsatlarıyla hediye seçimini son ana kadar titizlikle gerçekleştirebilirsiniz. Özel tasarımları, renkli, sade ve fonksiyonel özellikleri ile kalem setler ideal hediye seçenekleri arasında geliyor. Bu özel armağanlarla sevdiklerinizin tebessüm etmesini sağlayarak günlerini anlamlı hale getirmemiz mümkün.

Kalem Set Modelleri

Hediyelik formatında hazırlanan kalem setler arasında; spor kulüplerinin renklerinden ve ambleminden oluşan özel tasarımlar, isimli kişiselleştirilmiş kalem setler , dolma ve roller kalemler, isme özel divit tüylü kalem setleri bulunuyor. Renkli çiçek desenli kalem setleri, 10'lu tükenmez kalemler, masa üstü özel kalem setleri, çizgi tasarımlı kalem setleri, hesap makineli kalemli kartvizitlik, pilot kalem setleri, steadtler altı renkli kalem setleri, Atatürk temalı çakmak kabartmalı kişiye özel kalem seti gibi kişiselleştirebileceğiniz hediyeler ve daha fazlası kalem set kategorisinde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yüzlerce ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için seçebileceğiniz bu özel hediye seçenekleri arasında kişiye özel kalem ve ahşap isimli kutuları birleştirerek setinizi tamamlayabilirsiniz. Büyük bir titizlikle hazırlanan kalem setinin yazıları sevdikleriniz için itinayla yazılıp işlenir. İsme özel roller tükenmez kalem ve çakmak setine yine sevdiğiniz kişinin isim ve soy ismini ekleyerek hediyenizi hazırlatabilirsiniz. Özel tasarım kutulu 2'li roller kalem setlerinin kutularına kendinizin ve sevdiğinizin baş harflerini sevgi dolu mesajınızla birlikte ekleterek unutulmaz bir armağan sunabilirsiniz. Özenle ve zevkle hazırlanan bu özel hediyelerden bazıları yalnızca İstanbul içerisine gönderilirken bazı kalem setler tüm şehirlere teslim edilebilir.

Kişiselleştirilmiş Kalem Setler

Hediyenizin yanında dilerseniz özel tasarım kalem setlerini ekleyerek, sevdiklerinize daha şık bir armağan sunmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Zeytin ağacından el yapımı tükenmez kalemler, elmas süslemeli tükenmez kalemler, deri kılıflı kalem seti, kişiye özel ahşap kutulu kalem yine kişiselleştirilebilen Scrikss ve Waterman kalemler, Parker Jotter tükenmez kalemleri sıra dışı renk skalası ile sevdikleriniz için özel olarak tasarlanır. Ayrıca isme özel olarak tasarlanan krom heybetli dolma kalem, mürekkep ve kartuş seti ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Multi fonksiyonel kalemler, su terazili mühendis kalemi, kabartmalı özel tasarım kalemlerine dilerseniz isim ve slogan ekletebilirsiniz. Böylece hediye, daha kişisel ve anlamlı bir hale gelerek sevdikleriniz için özel bir hal alır. Kalem yanında ufak jest hediyesi göndermek isterseniz, kalem setleri ile uyumlu özel defter ve ajandaları sipariş edebilirsiniz. İsme özel olarak kalemle uyumlu defterler hazırlanacağı gibi üzerinde kamera, fotoğraf makinesi gibi hobi ve ilgi alanlarından oluşan figürlerden yana da tercihinizi kullanabilirsiniz. Yine dilerseniz hediyenizin yanına kişiye özel mug fincan, seramik kumbara, özel defter ve kalem ile hediye setinizi bütünleştirebilirsiniz. Dilerseniz setin içine kalemle aynı tasarıma sahip ayna ile hediyenizi tamamlayabilirsiniz.

Özel Günler İçin İdeal

Sevdikleriniz için tasarım kalem setleri almayı planlıyorsanız ÇiçekSepeti'nin eşsiz hediye kombinasyonlarını değerlendirebilir ve hemen satın alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel işlemeli doğal mermer kaideli kalemler, İki kalemli makam setleri, lazer isimli baskılı tasarımlar kalemler ve özel tohumlu kalem davetiyeler kategorinin öne çıkan hediyeleri arasında yer alır. Dilerseniz kalem davetiye üzerine isim ekleyebilir, özel tasarım kutusu ile birlikte hediyenizi taçlandırabilirsiniz. Sevdikleriniz için tasarlanan bu kişisel armağanlara tek tık üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.