Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Kalemtıraşlar

Kusursuz makyajların kritik malzemesi; makyaj kalemtıraşı zengin çeşitleri ile ÇiçekSepeti’nde! Makyaj denilince akla, pek çok işlem ve malzeme geliyor. Bunların bazıları daha çok ön planda olan ürünlerken, bazıları daha arka planda ancak görev itibariyle daha kritik malzemeler olur. Bunlardan biri her zaman göz kalemi kalemtıraş çeşitleridir. İyi açılmamış bir kalem ile doğru makyajın yapılması çok mümkün değil.

Tüm Makyaj Kalemleri için Makyaj Kalemtıraşları

Göz kalemi, dudak kalemi gibi makyaj malzemeleri kullanım sırasında zamanla aşınır. Aşınmaların daha uzun süre dayanması ve düzgün şekilde açılması için ürün seçimi oldukça önemli. Göz kalemi kalemtıraş ve tüm makyaj kalemi kalemtıraşları ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Kalemleri saniyeler içerisinde doğru şekilde açıp kullanmanız mümkün olur. Bu noktada makyaj kalemlerinin yumuşak uçlu ve daha kolay kırılabilir olmalarına dikkat etmek gerekir. Çok sert ve hızlı hareketler ile kalemin ucu kolaylıkla deforme olur. Daha yumuşak hareketler ile yavaş şekilde açmak mühim. Deforme olan uç kullanılmaz hale gelir. Kullanılabilmesi için tekrar açılması gerekir. En başta dudak ve göz kalemi kalemtıraşı olmak üzere makyaj esnasında tüm kalemler için kalemtıraş ürünü bulmak mümkün. Kullanımları sık olmamasına rağmen zamanla kalemtıraşların yapısı da bozulur. Bunu en aza indirmek, uzun yıllar aynı performansta kullanmak için ürünün temizliğine de dikkat etmek gerekir. Açtığı kalemler nemli ürünler olduğu için kuru tutarak oksidasyonu önlemek ürününüzün ömrünü uzatır. Makyaj malzemeleriniz için uygun kalemtıraş çeşitlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

En İyi Makyaj Kalemtıraşı Çeşitleri

Makyaj kalemlerinin açılmasında kullanılan çok sayıda kalemtıraş çeşidi bulunuyor. Bunlar arasından doğru seçimi yapmak oldukça önemli oluyor. Kalemlerin şekli boyutu değiştikçe farklı kalemtıraş ihtiyaçları doğuyor. Bu ihtiyacınızı daha ekonomik ve pratik şekilde çözmek için ikili kalemtıraş çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler farklı büyüklük ve yapıdaki kalemleri açmak üzere tasarlanmış ürünler. Bunlar içerisinden ihtiyacınıza uygun ürünü seçerek göz kalemi kalemtıraşı ya da dudak kalemi kalemtıraşı gibi farklı işlevler ile kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem farklı işlemler için aldığınız kalemlerin hem de aynı işlem için aldığınız farklı kalemlerin uçlarını açabilir ve makyajınızı kusursuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Ürün çeşitleri fazla olduğu için ürün fiyatları da birbirinden farklı şekildedir. Bunlar içerisinden en ucuz kalemtıraş ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir ve istediğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.

Göz Kalemi Kalemtıraşları için En Özel Çeşitleri

Makyaj kalemtıraşı çeşitlerine baktığınızda onlarca farklı yapıda ürün görebilirsiniz. Bu kalemtıraş çeşitlerini sıradan ürünler gibi nitelendirerek satın almak doğru bir durum olmaz. Almayı planladığınız ürünü doğru seçmek gerekir. Bu kriter, güzel bir makyaja sahip olmak isteyenler için oldukça önemli. Her bir kalemin kendine özgü nitelikleri bulunması ve makyaj için birden fazla kaleme ihtiyaç duyulması bu çeşitliliğe sebep olur. Özellikle göz kalemleri diğer kalemlere göre daha yumuşak ve narin çeşitler olarak karşınıza çıkar. Hassas olarak kullanılmamaları durumunda gözde rahatsız edici durumlar ve kalemin hızlı şekilde tükenmesi söz konusu olur. Bu nedenle özellikle göz kalemi kalemtıraşı başta olmak üzere tüm makyaj kalemtıraşı çeşitlerini özenle seçmek gerekir. Kalemlerin parlak ve kaygan yapısını bozan kalemtıraşları size fayda sağlamak yerine zarar verir. Bu ve bunun gibi durumlarla karşılaşmamak için seçimlerinizde dikkatli olmalısınız. Tüm makyaj malzemelerinde olduğu gibi makyaj kalemtıraşı çeşitlerinde de en iyi ürünlere ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla çeşit çeşit ürünler ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.