Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kaliteplus

Motosikletin sahip olduğu parlak renkteki boya, güneş ışığından dolayı nemlenerek zamanla aşınabilir. Motosikletin dış yüzeyini kötü hava şartlarından koruyan brandalar, olası çizilme ve darbelerin de önüne geçen işlevsel ürünlerdir. İlk olarak dış yüzeyine, sonrasında da motosikletin mekaniğine zarar veren bu tür hasarları Kaliteplus ürünleriyle engelleyebilirsiniz!

Motosikletinize Uyum Sağlayan Branda Çeşitleri

Özel olarak tasarlanan ürünleriyle motosiklet kullanıcılarının beğenisini kazanan Kaliteplus, aracınızı koruyarak aracınızın renginin ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Yeni sezon Kaliteplus ürünleri, aracınızı korurken ayrıca aracın motorunun da temiz kalmasına yardımcı olur. Kaliteplus ürünleri, araçların güneş ışıklarından etkilenmesini de önleyerek sürücülerin daha konforlu yolculuk yapmalarına imkân tanır. Sağlam ve kaliteli yapıya sahip Kaliteplus ürünlerini uzun süre kullanabilirsiniz. Kaliteplus kampanya fırsatlarını ÇiçekSepeti üzerinden takip ederek aradığınız ürüne uygun fiyata sahip olabilirsiniz!

Kaliteplus Ürünleri ile Aracınızı Koruma Altına Alın

Yüksek ısıya dayanan ve nefes alabilen kumaş çeşitlerine sahip uygun fiyatlı Kaliteplus ürünleri ile motosikletinizi koruma altına almak oldukça kolaydır. Sudan etkilenmeyen Kaliteplus ürünleriyle motosikletinizi yağmur ya da nemli havadan koruyabilirsiniz. Çıktığınız yolculuklarda kolayca yanınızda taşınabilen outlet Kaliteplus ürünleri, aracınızı her an her yerde korumanız için size destek olur. Motosikletinizin korumasını üst seviyeye taşıyan Kaliteplus Honda Sabre 2011 model motosiklet brandası gibi Kaliteplus ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Motosikletiniz için branda seçmeden önce motosikletinize uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. Kaliteplus fiyatları, ürünün boyutları ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. İklim şartlarından motosikletinizin etkilenmesini önleyen Kaliteplus ürünleri dış ortamların yanı sıra garaj içerisinde de rahatlıkla kullanılabilir. Ürünü kullanmadığınızda kendi çantası ya da herhangi bir paket içinde kolayca muhafaza edebilirsiniz. İndirimli Kaliteplus ürünleri için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz!