Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kamp Çakmağı

Kamp ateş başlatıcı özellikle doğayla iç içe olunan sporlarla kullanılır. Isınma ihtiyacını karşılamak durumunda olan kullanıcılar bu ürün yardımıyla kamp ateşini rahatlıkla yakabilir. Ağırlık yapmayan hafif bir forma sahiptir. Kolay taşınabilir ve hemen her yere götürmek için uygundur. Kamp ve piknik gibi aktivitelerde ateş yakmak için kullanılır. ÇiçekSepeti’nden ürünün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kamp Çakmağı Çeşitleri Sizlerle

Doğasever insanların vazgeçilmezlerinden olan bu ürün farklı birçok çeşide ayrılır. Klasik modellerin yanı sıra farklı modeller kullanıcıların beğenisine sunulur. Ateşi kolay bir şekilde alevlendirmeye yardımcı olan ürünün birçok modeli doldurabilir özelliğe sahiptir. Doldurulabilir olması tekrar aynı üründen almayı gerektirmediğinden bütçeden tasarruf etmenize olanak sağlar.

  • İşlevselliğinin yanı sıra tasarımlarıyla öne çıkan kamp çakmağı çeşitleri herkesin zevkine uygun olanı bulabilmesi için farklı modellerde üretilir. Kısa ve uzun olarak tasarlananlardan dilediğinizi tercih ederek doğayla iç içe keyifli vakitler geçirebilirsiniz
  • Uzun katlanabilir pürmüz çakmak kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılananlar arasında yerini alır. Kamp ateşini yakmada minik odun parçalarını hızla tutuşturmada etkilidir. Üstelik uzun formu sayesinde barbekü gibi aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilir.
  • Kendinize ve dostlarınıza hediye edebileceğiniz eşsiz tasarımlar bulunur. Özellikle spotify kodlu şarjlı çakmaklar hediye edilmek üzere sıklıkla tercih edilir. Kişiselleştirilebilir bu çakmak modeli kod tarandığında dilediğiniz şarkının açılmasına olanak sağlar. Bu sayede sevdiklerine sürpriz yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Kamp Ateş Başlatıcı Çakmaklar

Kamp ve pikniklerde kullanılmak üzere birçok ürüne ihtiyaç duyulur. Kamp ateş başlatıcı çakmak bu ürünlerin başında yer alır. Hava karardığında aydınlatma ve ısınma olarak ateş kullanılır. Çakmak çeşitleri ateşin kolay bir şekilde yakılması için gereklidir ve herkesin zevkine uygun olanı bulabilmesi için farklı çeşitlerde üretilir..

Kamplarınızı keyifli bir hale getirmek için sihirli kamp ateş tozu gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bu toz, ateşin renkli bir hale gelmesine olanak sağlar ve içeriği zararsız olduğundan rahatlıkla kullanılabilir. Ürünü açmadan önce hali hazırda yanan ateşin üzerine atmanız yeterlidir. ÇiçekSepeti’nden kamp ateş başlatıcı çakmak ve çeşitli ekipmanlardan dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz.