Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kamp Termosu, Matarası ve Bardakları

Doğada geçirdiğiniz zamanı konforlu kılmak için çeşitli ekipmanlardan faydalanabilirsiniz. Uzun yürüyüşler sırasında sıcak veya soğuk içecekler içmek isterseniz kamp termosu, bardak ve kamp mataralardan yararlanabilirsiniz. Kamp matarası, kamp termosu ve bardağı çeşitleri içeceklerin ısısını uzun süre korur. Akma ve sızdırma gibi sorunlara yol açmayan kamp termos ve mataralarla yolculukların ve kampın tadını çıkarabilirsiniz. Kamp matara, termos ve bardak çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kamp Matara, Kamp Termosu ve Bardak Çeşitleri

Outdoor matara ve kamp termosları içeceklerinizi uzun süre sıcak ve soğuk tutarlar. Paslanmaz çelikten yapılan matara, termos ve bardaklar darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kamp bardaklarını çorba gibi sıvı yiyecekleri tüketmek için de kullanabilirsiniz. Kamp matara ve termos modellerinin paslanmaz çelik dışında tritan ve BPA içermeyen plastik seçenekleri de vardır.

Kamp mataralarının 600 ml ile 1200 ml arasında değişen iç hacimleri vardır. Doğa yürüyüşleri sırasında çantanızda fazladan ağırlık olmaması için bu büyüklükteki ürünleri tercih edebilirsiniz. Çadır kampı yapacaksanız kalacağınız gün sayısına göre daha büyük modelleri kullanabilirsiniz.

Kamp Matara, Termos ve Bardak Özellikleri

Kamp bardak ve termos çeşitlerinin iç bölümünde ısı yalıtımı sağlayan katmanlar yer alır. Bazı kamp termoslar içecekleri 7-8 saate kadar sıcak 24 saate kadar da soğuk tutar. Matara ve termoslarda bulunan askı sapı ürünleri sırt çantanıza takarak kolayca taşımanıza yardımcı olur. Dayanıklı malzemelerden üretilen termos ve bardakları güvenli biçimde kullanabilirsiniz.

Kamp termos bardak çeşitleri içeceklerinizin sıcaklığı kadar lezzetini de koruma altında tutar. Aromatik bir kahveyi saatler sonra bile ilk andaki lezzeti ile tüketebilirsiniz. Kamp bardaklarının bazı modellerinde dökülmeleri önleyen kapaklı ağızlık bölümü de bulunur.

Kamp Matara, Termos ve Bardak Modelleri ÇiçekSepeti’nde

Matara, termos ve bardak seçerken etkinliğinizin ne kadar süreceğini hesaplamanız gerekir. Kamp yapacağınız süre boyunca ihtiyaçlarınızı yeteri kadar karşılayabilecek hacim ve dayanıklılıktaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Uzun yürüyüşler yapacaksanız matara ve termosun çantanıza sığacak boyutlarda olmasına özen gösterebilirsiniz.

Kamp termos fiyatları ısı koruma sürelerine, boyutuna, yapıldığı malzemeye göre değişebilir. Paslanmaz çelik, cam veya tritandan yapılan kamp ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü termos, matara ve bardak çeşitleriyle kamp konforunu yükseltebilirsiniz. Kaliteli kamp matara termos bardak modellerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.