Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kamp Uyku Ürünleri

Şehrin gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak ve doğanın içinde sessiz sakin birkaç gün geçirmek istiyorsanız kamp tatilleri tam da size göre! Ancak konforlu ve eğlenceli bir kamp tatili için seçtiğiniz malzemelerin kalitesine özen göstermeniz gerekir. ÇiçekSepeti kamp tatiliniz sırasında konforlu bir uyku çekmenizi sağlayacak yatak çeşitlerini size geniş bir yelpazede sunuyor. Kolay kurulan ve oldukça kolay bir biçimde toplanan pratik şişme yataklara ve yastıklara ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat seçenekleri ile hemen sahip olmanız mümkün. Kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Güvenilir Markaların Kamp Uyku Ürünleri

ÇiçekSepeti dünyaca ünlü güvenilir markaların kamp uyku ürünlerini size en ekonomik fiyatlar ile sunuyor. Seçenekler arasında Bestway, Intex, Andoutdoor ve Husky gibi markaların şişme yatak ve yastık ürünlerini bulmanız mümkün. Dilerseniz Bestway markasının tek ve çift kişilik şişme yatak ürünlerine şişme yastık ve el pompası ile birlikte sahip olabilirsiniz. Bestway şişme yatakları serin bir uyku deneyimi yaşamanız için özel kadife bir kumaş ile kaplanıyor ve vinly malzemeden üretiliyor. Sıkıştırılmış yünlü kadife kumaşı üzerine örtü örtmeden uykuya dalabilir ve terden uzak derin bir uyku çekebilirsiniz. Yastık ve yatakların ergonomik yapısı sayesinde beden yapınızı koruyabilir ve kamp tatiliniz boyunca dinç bir şekilde uyanabilirsiniz. Bestway’in tek ve çift kişilik yatakları 310 kilograma kadar çıkan taşıma kapasiteleriyle de dikkat çekiyor. Yatak içeriğindeki odacıklar sayesinde havanın eşit olarak dağılmasını sağlayan Bestway ürünlerini uzun yıllar formu bozulmadan kullanmanız da mümkün. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ÇiçekSepeti ile hemen sipariş verebilir ve kamp tatillerinizin konforunu artırabilirsiniz.

Çocuklara Özel Uyku ve Eğlence Ürünleri

Kamp tatillerinizi ailece gerçekleştirmek ve çocuklarınızın hem konforlu hem de eğlenceli birkaç gün geçirmesini istiyorsanız ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilirsiniz. Çocuklarınızın konforunu gözeten ve tamamen onlara özel tasarlanan rengarenk şişme yatak ve koltuklara ya da kamp tatilinizi daha eğlenceli hale getirmeye aday olan şişme havuz ve kaydıraklara uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Şişme yatakları seçerken mavi, pembe ve turuncu gibi canlı renkler arasında özgürce seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz çadırın içine gökyüzü yansıması yapan ve çocuklarınızın hayal gücünü destekleyen ışıklı yatakları da ÇiçekSepeti ile sipariş verebilirsiniz. 3-8 yaş aralığı için uygun olan ve şeffaf yapıları ile dikkat çeken şişme koltuklar sayesinde çocuklarınızın kitap okuma saatlerini daha renkli kılabilirsiniz. Kamp alanınıza ekstra bir dinamiklik katacak koltuklar için farklı renk seçenekleri de bulmanız mümkün. Çocuklarınızı denizden uzak tutmak istediğinizde ya da denize uzak bir alanda kamp kurduğunuzda kullanabileceğiniz şişme havuzlar da ÇiçekSepeti’nde mevcut. Havuzlara eklenen kaydıraklar ise çocuklarınızın eğlencesini artırmaya aday. Hediye oyun topları ile birlikte sunulan havuz ürünlerini ve konforlu şişme yatakları hemen sipariş verebilirsiniz.

Şişme Yastık ve Acil Durum Battaniyeleri

Şişme yastıkları yalnızca uyku esnasında değil kamp alanınızdaki hamağa ya da şezlonga uzandığınızda da kullanabilir ve daha konforlu vakitler geçirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sunduğu şişme yastıklar arasında farklı ölçü ve renklere sahip olan modelleri de bulabilirsiniz. Boyun fıtığı ya da ağrıları yaşıyorsanız üç katlı şişme yastık tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Boyun düzleşmesini de önleyen bu yastığı oturma pozisyonlarında bile kullanmanız mümkün. Havasını indirdiğinizde çantanızda bile kolaylıkla taşıyabileceğiniz üç katlı yastığınızı cırt cırtlı bantaları sayesinde boynunuza kolay bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Kış kampları yapmayı seviyorsanız aşırı üşüme ya da donma tehlikelerine karşılık acil durum battaniyelerini kullanmanız gerekir. Sağlığınızı korumanızı sağlayan bu önemli kamp ekipmanı farklı marka seçenekleri ve ekonomik fiyatları ile ÇiçekSepeti’nde yer alıyor. Konforlu ve keyifli bir kamp tatili geçirmenizi sağlayacak tüm uyku tulumları, uyku yatakları gibi kamp uyku ürünlerine dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkün. ÇiçekSepeti’nin hızlı dağıtım sürecinden, uygun fiyatlarından ve geniş ürün yelpazesinden faydalanmak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.