İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kapı Önü Paspas

Yaşadığınız yer veya iş yerinizin daha güzel bir yere dönüşmesi için küçük gibi görünen detaylar aslında oldukça değerlidir. Çünkü dekorasyon detaydan bütüne bir uyum demektir. Oldukça fazla model, renk ve tasarımla sunulan paspas modelleri, yaşam alanlarına girişte insanları ilk karşılayan ürünlerdir. Yani bir nevi ilk izlenimin oluşmasında etkili bir rolü vardır. Bu dekoratif rolün dışında ise özellikle kış aylarında zeminden gelen soğuğu kesmek, kar ve yağmurda ayak kurulamak, kapı önünde su birikmesini önlemek gibi işlevsel özellikler sunar. Başta kapı önü olmak üzere banyo, mutfak ve evin tüm odalarında kullanabileceğiniz özel tasarım paspas modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş ederek yaşam alanlarınıza güzel bir dokunuş yapabilirsiniz.

Dış Mekan Paspas Modelleri İle Şık Bir Karşılama

Paspas modelleri iç mekanda kullanılan ürünler ve dış mekanda kullanılan modeller olarak ikiye ayrılır. Dış mekan paspasları; kapı önüne veya balkon, bahçe gibi dışarıya açılan bölümlere canlılık katan ürünlerdir. Eve gelen misafirleri sıcak bir şekilde karşılamak, ofis veya restoran gibi ticari işletmelerde müşterilere “Hoş geldiniz” demek için bu tarz ürünler tercih edilir.

 • Dış mekanda kullanılan paspaslar, hava koşullarına daha dirençli malzemelerden üretilir. Genellikle plastik, koko ya da alüminyumdan üretilen modeller suya ve darbeye karşı dayanıklıdır. Sıcaklık değişimlerinden de etkilenmeyen bu ürünler, uzun ömürlü olması nedeniyle rahatlıkla tercih edilebilir.
 • Dış mekan paspas modellerinde en çok tercih edilen malzeme kokodur. Birkaç santim kalınlığında olan ve fırça gibi görünen bu malzeme, kirlerin içeri girmesine engel olur. Düzgün ve sık dokunmuş yapısı sayesinde pislik, toz ve çamurun kapı önünde kalarak yaşam alanlarına girmemesi için koko malzemeli paspasları tercih edebilirsiniz.
 • Tasarım olarak oldukça farklı modellerde sunulan kapı önü paspasları, yarım daire, dikdörtgen veya daire şeklinde olabiliyor. Üzerinde farklı tasarımlar, mesajlar bulunan bu paspasların bazılarında komik karşılama mesajları görebilirsiniz. Yaşam alanlarını dekore ederken kullandığınız tonları paspas seçiminde de tercih ederek bütünlük oluşturmanız da mümkün.
 • Paspaslar, tasarım ve renk olarak oldukça fazla seçenek sunar. Kalp desenleri, gökkuşağı, “Hoş geldiniz” yazıları, aile soyadları veya birçok çeşitte paspas bulabilirsiniz.
 • Alüminyum malzemeden üretilen kapı önü paspas modelleri, üzerinde halı şeritleri bulundurur. Bu şeritler, kirin ve suyun rahatça akıp gitmesi için tasarlanmıştır. Alüminyumun sert yapısı zemini çizmesin veya zarar vermesin diye ise alt kısmı yumuşak malzemelerle kaplanır.
 • Yaşam alanlarının zeminini korumak için özel olarak üretilen kıvırcık paspas modelleri, dayanıklılığı ile ön plana çıkar. 1 metreden 10 metreye kadar bulabileceğiniz farklı renk ve seçeneklerde sunulan bu yolluk paspas modellerini, dolaşım yerlerinde zemine sererek kaplama yapabilirsiniz.
 • Kıvırcık paspas modelleri ayrıca kayma riski bulunan mermer, granit gibi girişler ve bahçelerde de kullanılabilir. Yağmur sonrası yüzeye sabitlenen bu ürünler, kayma önleyici özellikte olması nedeniyle oldukça kullanışlıdır. Su ile temasın fazla olduğu banyo ve mutfak gibi alanlarla da bu ürünleri kullanabilirsiniz.

İç Mekan Paspas Modelleri İle Kullanışlı Alanlar Oluşturun

Yaşam alanlarının içinde kullanılan paspas modelleri, özel tasarımlar ve farklı desenlersunarken aynı zamanda birçok farklı özellik sayesinde rahat etmeniz için tasarlanır. Mutfak, banyo, yatak odası veya antre gibi tüm alanlar için uygun bir paspas modeli bulabilirsiniz.

 • Paspas modelleri, farklı boyutlarda sunulan ürünlerdir. Kapı önünde veya banyonuzda kullanmanız fark etmeksizin istediğiniz alana uygun ölçüde paspas bulabilirsiniz. En çok tercih edilen boyutlar ise 50 x 80 cm, 70 x 70 cm’dir. Daha büyük veya daha küçük modelleri paspas sayfası üzerinden inceleyerek bulabilirsiniz.
 • Kişiye özel olarak üretilen paspas modelleri, üzerine istediğiniz fotoğraf veya mesajı ekleyebileceğiniz ürünlerdir. Bu ürünleri bireysel kullanım için alabileceğiniz gibi şirket tanıtımı için toplu halde alarak reklam için kullanabilirsiniz. Ayrıca özel konseptlerde sunulan bu ürünler yeni evliler veya yeni ev değiştirenler içinde güzel bir hediye seçeneğidir.
 • Banyo, mutfak gibi su ile temasın bol olduğu yerlerde özellik sunan paspas modellerini tercih etmeniz faydalı olacaktır. Hijyenin önemli olduğu bu bölümlerde antibakteriyel ve anti stres özellikli paspasları tercih edebilirsiniz. Antibakteriyel paspaslar, toz tutmayan özelliğe sahiptir ve üzerinde bakteri oluşumunu engeller. Anti stres özellikli paspaslar ise stres karşıtı dokusu sayesinde günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak şekilde yumuşacık tasarlanır.
 • Paspasın kaymaz taban özellikli olması hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Temizlik yaparken süpürmesi kolay olan bu özellikteki paspaslar, fayans zemin üzerinde de kaymayarak banyo gibi alanlarda sizi korur. Ayrıca çocuklu ailelerin sürekli değişen paspas yerleri derdi kaymaz taban sayesinde son bulacaktır.
 • Paspas modellerinin elde veya makinede yıkanabilir özellikte olması oldukça önemlidir. Yüksek ısılara dayanıklı olan malzemeden üretilen modelleri tercih ederek istediğiniz her an gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.

Kaliteli malzemeden üretilen ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ev içi veya kapı önü paspas modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.